Przygotowania do rundy wiosennej ruszyły

Ruszyły przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2017/2018. Drużyna seniorów pod wodzą trenera Ryszarda Pomykały wznowiła treningi oraz rozegrała swój pierwszy mecz kontrolny. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Końskich, MGKSu zmierzył się z IV-ligowym miejscowym Neptunem. Drużyna reprezentująca wyższy poziom rozgrywkowy pokonała MGKS 7:0. W pierwszej połowie na boisko wyszła niemalże optymalna „jedenastka” grająca w rundzie jesiennej trwającego sezonu, z nowym testowanym napastnikiem. Po 45 minutach utrzymywał się wynik spotkania 1:0 dla gospodarzy, po równorzędnej walce. Druga połowa przyniosła szereg zmian, które nie były w stanie dorównać zdobywającym kolejne bramki zawodnikom Neptuna. O przydatności zawodników testowanych do gry w pierwszej bądź drugiej drużynie zdecydują kolejne sparingi i treningi. Zapraszamy zainteresowanych zawodników do zgłaszania się na jednostki treningowe. Informacji udzieli Kierownik Drużyny Leszek Pożycki, tel. 609911818.
🏆 Sparing nr 1:
23.01.2019r., Końskie, godz. 18.00
Neptun Końskie – MGKS Drzewica 7:0 (1:0)
📝 Tąder – Sarwa, Rafalski, Matyja, Wrzosek, Kaczmarek, Sadzikowski, Marecki, Wiktorowicz, Ruta, testowany
W II połowie na zmiany weszli: Jędrzejczak, Bednarczyk, Babisz, Białek K., Kucharczyk i trzech zawodników testowanych.