Skip to content

Aby zobaczyć terminarz „Wersja na komputer” (sprawdź w przeglądarce)

Terminarz
 Rozgrywki Rywal Czas Wynik
I PP Kasztelan Żarnów 07/08, 17.00 (Wyjazd) 3:2
1. O Stal Niewiadów 14/08, 17.00 (Dom) 0:3
II PP LKS Mniszków 18/08, 17.00 (W) 3:1
2. O Świt Kamieńsk 21/08, 17.00 (W) 3:5
3. O Astoria Szczerców 28/08, 17.00 (D) 2:0
4. O Pilica Przedbórz 04/09, 17.00 (W) 0:1
6. O Włókniarz Moszczenica 12/09, 16.00 (W) 5:5
III PP Skalnik Sulejów 15/09, 15.30 (D) 2:4
7. O Concordia Piotrków 19/09, 16.00 (D) 3:0
5. O Ceramika Opoczno 22/09, 16.30 (D) 1:3
8. O
IKS Inowłódz 26/09, 16.00 (W) 1:1
9. O
GKS II Bełchatów 02/10, 15.00 (D) 2:2
10. O
Szczerbiec Wolbórz 09/10, 16.00 (W) 1:1
11. O
Orzeł Parzęczew 16/10, 15.00 (D)  

 

W sezonie 2021/2022 mamy 3 drużyny młodzieżowe.

Juniorów i Młodzików prowadzi
trener Arkadiusz Białas (tel. 667286691).

Trampkarzy prowadzi
trener Mariusz Wrzosek (tel. 725596510).

Grupę rocznika 2012 i młodszych prowadzi
trener Jakub Gulej (tel. 785622722).

Nabór prowadzony jest ciągle.

Aby zobaczyć tabelę kl. O, wyświetl stronę w trybie „Wersja na komputer” (sprawdź w przeglądarce)

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Stal Niewiadów 10 30 35 6 10 0 0
2 PGE GKS II Bełchatów 10 23 36 9 7 2 1
3 Ceramika Opoczno 10 22 34 16 7 1 2
4 Pilica Przedbórz 10 22 20 10 7 1 2
5 Szczerbiec Wolbórz 10 19 16 10 6 1 3
6 Włókniarz Moszczenica 10 17 32 22 5 2 3
7 Polonia Gorzędów 10 13 16 26 3 4 3
8 Start Lgota Wielka 10 12 15 16 4 0 6
9 Świt Kamieńsk 10 12 20 22 3 3 4
10 MGKS Drzewica 10 10 18 21 2 4 4
11 Astoria Szczerców 10 9 15 21 2 3 5
12 IKS Inowłódz 10 9 12 25 2 3 5
13 Omega II Kleszczów 10 8 13 29 2 2 6
14 UKS Concordia 1909 Piotrków 10 8 12 24 2 2 6
15 Orzeł Parzęczew 10 7 13 22 1 4 5
16 LKS Lubochnia 10 3 14 42 1 0 9

KEEZA Klasa okręgowa gr 2 – tabela końcowa

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 KS Paradyż 32 76 85 46 24 4 4
2 PGE GKS II Bełchatów 32 70 120 32 22 4 6
3 MGKS Drzewica 32 63 93 40 20 3 9
4 Stal Niewiadów 32 57 80 52 18 3 11
5 Szczerbiec Wolbórz 32 55 66 48 16 7 9
6 Włókniarz Moszczenica 32 55 84 69 17 4 11
7 KS Niedośpielin 32 53 84 45 15 8 9
8 Pilica Przedbórz 32 52 79 61 16 4 12
9 LKS Lubochnia 32 50 73 48 15 5 12
10 Start Lgota Wielka 32 47 46 54 14 5 13
11 Astoria Szczerców 32 40 67 57 11 7 14
12 Omega II Kleszczów 32 37 46 62 11 4 17
13 Polonia Gorzędów 32 34 33 65 10 4 18
14 Świt Kamieńsk 32 32 43 70 9 5 18
15 Olimpia Wola Załężna 32 28 44 97 8 4 20
16 Grabka Grabica 32 16 36 117 5 1 26
17 LUKS Gomunice 32 15 13 129 5 0 27
Tabela końcowa sezonu 2020/2021
Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Kasztelan Żarnów 7 21 25 1 7 0 0
2 LKS Radzice 7 15 17 6 5 0 2
3 Relax Czerniewice 7 15 21 17 5 0 2
4 RKS Rzeczyca 7 13 14 12 4 1 2
5 LKS Mniszków 7 12 16 10 4 0 3
6 LKS Białaczów 7 10 14 9 3 1 3
7 LKS Wola Wola Chojnata 7 10 17 20 3 1 3
8 Pilica Tomaszów 7 9 14 15 3 0 4
9 Olimpia Wola Załężna 7 7 14 23 2 1 4
10 LUKS Mroczków-Dzielna 7 4 11 20 1 1 5
11 Korona Stary Dwór 7 4 7 27 1 1 5
12 KS Poświętne 7 3 8 18 1 0 6
Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 IKS Inowłódz 22 48 62 33 15 3 4
2 LKS Mniszków 22 46 61 26 14 4 4
3 Kasztelan Żarnów 22 43 69 30 13 4 5
4 LKS Luciąża Przygłów 22 42 69 38 13 3 6
5 LKS Radzice 22 37 49 45 12 1 9
6 RKS Rzeczyca 22 35 55 44 10 5 7
7 Pilica Tomaszów 22 33 54 42 10 3 9
8 LKS Wola Wola Chojnata 22 30 60 69 10 0 12
9 Relax Czerniewice 22 28 52 53 8 4 10
10 LUKS Mroczków-Dzielna 22 22 60 79 7 1 14
11 Błysk Aleksandrów 22 17 42 70 5 2 15
12 Białka Biała Rawska 22 0 11 115 0 0 22

W chwili obecnej strona WWW aktualizowana jest adekwatnie do możliwości czasowych.
Stąd szereg informacji odnajdziesz po kliknięciu w dedykowane przyciski.

Aby zobaczyć tabelę kl. A, wyświetl stronę w trybie „Wersja na komputer” (sprawdź w przeglądarce)