Skip to content

Aby zobaczyć terminarz „Wersja na komputer” (sprawdź w przeglądarce)

Terminarz
  Rywal Czas Wynik
I PP Kasztelan Żarnów 07/08, 17.00 (Wyjazd) 3:2
I O Stal Niewiadów 14/08, 17.00 (Dom) 0:3
II PP LKS Mniszków 18/08, 17.00 (W) 3:1
II O Świt Kamieńsk 21/08, 17.00 (W) 3:5
III O Astoria Szczerców 28/08, 17.00 (D) 2:0
IV O Pilica Przedbórz 04/09, 17.00 (W) 0:1
VI O Włókniarz Moszczenica 12/09, 16.00 (W)  
III P Skalnik Sulejów 15/09, 15.30 (D)  
VII O Concordia Piotrków 19/09, 16.00 (D)  
V O Ceramika Opoczno 22/09, 16.30 (D)  
       

W sezonie 2021/2022 mamy 3 drużyny młodzieżowe.

Juniorów i Młodzików prowadzi
trener Arkadiusz Białas (tel. 667286691).

Trampkarzy prowadzi
trener Mariusz Wrzosek (tel. 725596510).

Grupę rocznika 2012 i młodszych prowadzi
trener Jakub Gulej (tel. 785622722).

Nabór prowadzony jest ciągle.

Aby zobaczyć tabelę kl. O, wyświetl stronę w trybie „Wersja na komputer” (sprawdź w przeglądarce)

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 Stal Niewiadów 3 9 10 1 3 0 0
2 PGE GKS II Bełchatów 3 7 15 2 2 1 0
3 Włókniarz Moszczenica 3 7 9 2 2 1 0
4 Start Lgota Wielka 3 6 6 4 2 0 1
5 Ceramika Opoczno 3 6 8 7 2 0 1
6 Szczerbiec Wolbórz 3 6 5 4 2 0 1
7 Orzeł Parzęczew 3 4 4 3 1 1 1
8 IKS Inowłódz 3 4 4 6 1 1 1
9 Pilica Przedbórz 3 4 4 4 1 1 1
10 Polonia Gorzędów 3 4 6 7 1 1 1
11 Świt Kamieńsk 3 3 6 7 1 0 2
12 LKS Lubochnia 3 3 7 8 1 0 2
13 MGKS Drzewica 3 3 5 8 1 0 2
14 UKS Concordia 1909 Piotrków 3 1 3 10 0 1 2
15 Omega II Kleszczów 3 1 3 10 0 1 2
16 Astoria Szczerców 3 0 1 13 0 0 3

KEEZA Klasa okręgowa gr 2 – tabela końcowa

Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 KS Paradyż 32 76 85 46 24 4 4
2 PGE GKS II Bełchatów 32 70 120 32 22 4 6
3 MGKS Drzewica 32 63 93 40 20 3 9
4 Stal Niewiadów 32 57 80 52 18 3 11
5 Szczerbiec Wolbórz 32 55 66 48 16 7 9
6 Włókniarz Moszczenica 32 55 84 69 17 4 11
7 KS Niedośpielin 32 53 84 45 15 8 9
8 Pilica Przedbórz 32 52 79 61 16 4 12
9 LKS Lubochnia 32 50 73 48 15 5 12
10 Start Lgota Wielka 32 47 46 54 14 5 13
11 Astoria Szczerców 32 40 67 57 11 7 14
12 Omega II Kleszczów 32 37 46 62 11 4 17
13 Polonia Gorzędów 32 34 33 65 10 4 18
14 Świt Kamieńsk 32 32 43 70 9 5 18
15 Olimpia Wola Załężna 32 28 44 97 8 4 20
16 Grabka Grabica 32 16 36 117 5 1 26
17 LUKS Gomunice 32 15 13 129 5 0 27
Tabela końcowa sezonu 2020/2021
Lp Nazwa M P B+ B- Z R P
1 IKS Inowłódz 22 48 62 33 15 3 4
2 LKS Mniszków 22 46 61 26 14 4 4
3 Kasztelan Żarnów 22 43 69 30 13 4 5
4 LKS Luciąża Przygłów 22 42 69 38 13 3 6
5 LKS Radzice 22 37 49 45 12 1 9
6 RKS Rzeczyca 22 35 55 44 10 5 7
7 Pilica Tomaszów 22 33 54 42 10 3 9
8 LKS Wola Wola Chojnata 22 30 60 69 10 0 12
9 Relax Czerniewice 22 28 52 53 8 4 10
10 LUKS Mroczków-Dzielna 22 22 60 79 7 1 14
11 Błysk Aleksandrów 22 17 42 70 5 2 15
12 Białka Biała Rawska 22 0 11 115 0 0 22

Aby zobaczyć tabelę kl. A, wyświetl stronę w trybie „Wersja na komputer” (sprawdź w przeglądarce)