R. 2004: Mazovia Rawa Maz. pokonana na wyjeździe


Swój drugi z rzędu mecz w II LW C2 Trampkarz wygrali podopieczni trenera Mariusza Wrzoska. Tym razem bez bezlitośni okazali się dla Mazovii Rawy Mazowiecka, która była gospodarzem spotkania. Rozegrane w sobotnie przedpołudnie spotkanie rozstrzygnęło się już w pierwszej połowie, w której padły 4 bramki.
Pomimo wysokiego wyniku, można uznać mecz za wyrównany. Dobrymi decyzjami błysnął strzelec hat-tricka Mateusz Sadowski oraz waleczny Konrad Pawul, który bramkę zdobył bezpośrednio z rzutu wolnego. Przyznać należy, że bramki zostały zdobyte zarówno ze stałych fragmentów jak i z akcji, a swój udział miały przy nich warunki atmosferyczne – głównie mocno wiejący wiatr, który dokuczył bramkarzowi gospodarzy. Pewnie spisywała się defensywna, która kolejny raz wraz z bramkarzami zagrała „na zero z tyłu”. Druga połowa odbywała się z przewagą gospodarzy, której grę starał się kreować powołany na konsultacje kadry województwa U-14 Kacper Patuszczyk. Był on zarówno po swoich indywidualnych akcjach jak i strzałach z rzutów wolnych bliski zdobycia bramek, jednak jego strzały minimalnie mijały słupki lub poprzeczki. Cieszy z pewnością skuteczność i mobilizacja do gry o utrzymanie w II LW, pamiętać należy iż na kolejny sezon pozostanie w niej jedynie 6 pierwszych zespołów.

III kolejka II Ligi Woj. C2 Trampkarz:
Mazovia Rawa Maz. – MGKS Drzewica 0:4
 Sadowski, Pawul K.,
 Składowski – Kucharczyk A., Stobieniecki, Stępień, Wasilewski, Sadowski, Pawul K., Pawul Ł., Matuszczak, Larenta, Dziakiewicz Sz.

Na zmiany wchodzili: Kucharczyk J., Bomba, Wójcik, Wieczorek, Olak, Dziakiewicz M.