[GALERIA] Weekendowe poczynania Młodzików + bieżące plany


W sobotę grupa Młodzików z rocznika 2004 po raz pierwszy po przerwie zimowej zawitała na płycie boiska. W Niedzielę zaś rozegrała wyjazdowy sparing z Kasztelanem Żarnów (5:1). Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tych wydarzeń.

Warto nadmienić, iż obecny gospodarz Klubu, a były zawodnik-bramkarz i najwierniejszy chyba kibic – Michał „Misiek” Kowalczyk, swoje doświadczenie i zaangażowanie przekłada na trening z młodymi bramkarzami, co pomaga trenerowi Mariuszowi Wrzoskowi we właściwym ich przygotowaniu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

W piątek o godz. 16.20 na naszym boisku odbędzie się sparing, w którym Młodzicy podejmą Pilicę Nowe Miasto, drużynę z którą podczas przygotowań do rundy jesiennej, przegrali aż 0:7. Drużyna ta dużo wcześniej jednak została zawiązana i zaczęła występować w rozgrywkach, a w minionej rundzie wygrała swoją grupę II radomskiej ligi okręgowej i awansowała do ligi I, gdzie będzie mierzyć się m.in. z Radomiakiem i Bronią Radom.

O godz. 11.00 w sobotę, podopieczni Mariusza Wrzoska rozegrają zaś kolejny sparing, tym razem na sztucznej murawie, przeciwko drużynie Neptuna Końskie. Jest ona prowadzona przez trenera Zbigniewa Ślifierza, autora jednego z największych sukcesów koneckiej drużyny – awansu do III ligi świętokrzysko-małopolskiej wywalczonego w sezonie 2007/2008. W 2014 roku z drużyną Juniorów Starszych wygrał on również rozgrywki na najwyższym szczeblu woj. świętokrzyskiego. Zachęcamy rodziców naszych chłopców do kontaktu z trenerem Wrzoskiem w/s wyjazdu na ten mecz, gdyż rolę kierownika-opiekuna będzie pełnił Pan Hubert Pawul, tata zawodnika – Konrada. Trener Mariusz Wrzosek będzie wówczas rozgrywał swój mecz seniorski w Częstochowie, stąd potrzeba kolejnych rodziców, chętnych do czuwania nad grupą.