ks paradyż pokonany w lidze
Kategorie:

Szczerbiec Wolbórz drugi raz pokonał MGKS

Avatar
Opublikowane przez redaktor

🏆 XXX kolejka kl. „O”:
MGKS Drzewica – Szczerbiec Wolbórz 0:1 (0:0)
📝 Tąder – Sarwa, Rafalski, Matyja, Miązek, Świąder, Woźniak, Wiktorowicz, Grzybek, Listkiewicz (72 Pecyna), Ruta (46 Starus)
🔃 Stobieniecki, A. Kucharczyk, J. Kucharczyk, Jędrzejczak

Kolejka 30
KS Niedośpielin6:0LUKS Gomunice
Polonia Gorzędów0:0Start Lgota Wielka
MGKS Drzewica0:1Szczerbiec Wolbórz
LKS Lubochnia2:1Omega II Kleszczów
KS Paradyż3:2Włókniarz Moszczenica
Pilica Przedbórz10:1Olimpia Wola Załężna
Astoria Szczerców2:3Stal Niewiadów
PGE GKS II Bełchatów4:0Grabka Grabica
Zestaw wyników 30 kolejki

KEEZA Klasa okręgowa gr 2

LpNazwaMPB+B-ZRP
1KS Paradyż245265451644
2MGKS Drzewica255180311636
3PGE GKS II Bełchatów245185281635
4LKS Lubochnia254563311438
5KS Niedośpielin244268281266
6Włókniarz Moszczenica254268611339
7Stal Niewiadów254259381339
8Pilica Przedbórz244261421338
9Szczerbiec Wolbórz243947371167
10Start Lgota Wielka243736411149
11Polonia Gorzędów2533304310312
12Astoria Szczerców253250489511
13Omega II Kleszczów243040459312
14Olimpia Wola Załężna252237826415
15Świt Kamieńsk241824545316
16LUKS Gomunice2499893021
17Grabka Grabica259231023022
Aktualna tabela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.