Menu Zamknij

Stracone punkty z Pilicą Przedbórz

Po tygodniu przerwy w rozgrywkach i odwołaniu przez atak zimy meczu z Astorią Szczerców, drugi raz z kolei przyszło nam się mierzyć w lidze u siebie. Tym razem naszym rywalem była Pilica Przedbórz, przeciwnik z czołówki.

Niestety nie udało się nam zdobyć choćby punktu, pomimo dużej liczby stworzonych sytuacji. Rywale choć stworzyli ich jak na lekarstwo – wykorzystali je skrupulatnie. Do przerwy prowadzili 2:0. W drugiej części meczu kibice zobaczyli aż 5 bramek, z czego 3 strzelili nasi, a dwie goście. Mecz zatem okiem kibica ciekawy – ale nie dla drużyny feralny. Kibice bowiem łapali się za głowy widząc kolejne „setki”, które nie wpadały do bramki przyjezdnych. Czas nastawić celowniki.

W następny weekend na wyjeździe, w sobotę 16 kwietnia o 17.00 zagramy z Ceramiką Opoczno. Rywale w tej kolejce zremisowali ze Szczerbcem Wolbórz 1:1

🏆 XIX kolejka kl. „O”:
MGKS Drzewica – Pilica Przedbórz 3:4 (0:2)
⚽ Mateusz Ogórek, Łukasz Grzybek, samobójcza
📝 Jakub Kucharczyk – Sarwa, Wasilewski (46 Ogórek), Rafalski, Bors, Ruta (57 Stobieniecki), Bednarczyk (75 Listkiewicz), Grzybek (80 Baran), Wiktorowicz, Woźniak, Miązek
🔃 Marszałek, Rogulski, Tąder

Trener Ryszard Pomykała

LpKlubMPB+B-ZRP
1Stal Niewiadów184959171611
2Ceramika Opoczno183953251233
3Pilica Przedbórz183838231224
4PGE GKS II Bełchatów183756191143
5Szczerbiec Wolbórz183231181026
6Włókniarz Moszczenica18305739936
7Polonia Gorzędów18252437747
8MGKS Drzewica18244133666
9Omega II Kleszczów18232737729
10Start Lgota Wielka182127357011
11IKS Inowłódz18212243639
12Astoria Szczerców18183141468
13Orzeł Parzęczew191725324510
14Świt Kamieńsk181430483510
15UKS Concordia 1909 Piotrków191317523412
16LKS Lubochnia18923623015
Tabela Klasy Okręgowej, stan na 10.04.2022