Współpraca

Dzień dobry,
chciałbym jak najkrócej wyjaśnić kilka podstawowych spraw:

  1. strona ta nie jest oficjalną dla żadnego klubu czy podmiotu
  2. strona ta stanowi moje portfolio, cv i bloga
  3. jeśli chcesz coś opublikować, uzgodnić lub sprostować – napisz do mnie

Moja przygoda działacza w MGKSie Drzewica (jeszcze wówczas „Gerlachu”) rozpoczęła się w czerwcu 2016 roku, a zakończyła jesienią roku 2018, po wcześniejszym opuszczeniu Zarządu.

Z racji na ograniczenia czasowe, od wiosny 2019 do końca sezonu 2019/2020 serwis nie był utrzymywany. Informacje z tego okresu w wolnym czasie uzupełniam.

Wciąż podnoszę swoje zdolności w projektowaniu i optymalizacji stron, więc odwiedzających bardziej archiwalne materiały uprzedzam o ich możliwej niedoskonałości.

Absencja w prowadzeniu strony nie stanęła na drodze ku byciu wiernym sympatykiem Klubu, dla którego mam nadzieję jeszcze w przyszłości działać i dla którego oferuję wsparcie.

Moja postawa zakłada lokalny patriotyzm, z tej racji chętnie wspomogę inicjatywy związane z promocją Gminy Drzewica, dla których też znajduje się przestrzeń na niniejszej stronie.

Zaplecze organizacyjne

Jeśli interesuje Cię strona WWW, prowadzenie mediów społecznościowych, redagowanie, edycja i formatowanie tekstu bądź wsparcie w zakresie działalności Klubu (wnioski o dotacje, obsługa extranetu, regulacje z OZPN, kwestie medialne) zgłoś się do mnie, a na pewno się dogadamy. Jeśli masz kłopot natury organizacyjnej – rozważę jak możnaby go rozwiązać. Nie bez kozery zamiast podać nagłówek „Oferta”, wpisuję „Zaplecze organizacyjne”, bo w jego tworzeniu miałem najwięcej praktyki.

email: beny@wszoku.pl

tel. 793962369