Terminarz


Klasa Okręgowa, OZPN Piotrków Tryb.

KOLEJKA 1
MGKS Drzewica 2:0 Włókniarz Moszczenica
Świt Kamieńsk 5:1 Olimpia Wola Załężna
LKS Mniszków 1:1 Szczerbiec Wolbórz
GUKS Gorzkowice 2:0 LUKS Gomunice
LKS Czarnocin 0:4 Omega II Kleszczów
Polonia Piotrków 2:0 Czarni Rozprza
Astoria Szczerców 1:3 Start Lgota Wielka
KOLEJKA 2
Start Lgota Wielka 1:4 Świt Kamieńsk
Omega II Kleszczów 2:2 Polonia Piotrków
Olimpia Wola Załężna 0:3 MGKS Drzewica
Szczerbiec Wolbórz 4:1 Włókniarz Moszczenica
Czarni Rozprza 1:4 Astoria Szczerców
GUKS Gorzkowice 1:0 LKS Czarnocin
LKS Mniszków 2:1 LUKS Gomunice
KOLEJKA 3
MGKS Drzewica 1:0 Start Lgota Wielka
LKS Czarnocin 2:2 LKS Mniszków
LUKS Gomunice 4:3 Szczerbiec Wolbórz
Polonia Piotrków 3:0 GUKS Gorzkowice
Włókniarz Moszczenica 3:2 Olimpia Wola Załężna
Astoria Szczerców 4:1 Omega II Kleszczów
Świt Kamieńsk 5:0 Czarni Rozprza
KOLEJKA 4
Start Lgota Wielka 1:5 Włókniarz Moszczenica
Omega II Kleszczów 1:1 Świt Kamieńsk
GUKS Gorzkowice 0:1 Astoria Szczerców
LUKS Gomunice 3:0 LKS Czarnocin
LKS Mniszków 0:6 Polonia Piotrków
Czarni Rozprza 1:3 MGKS Drzewica
Szczerbiec Wolbórz 1:1 Olimpia Wola Załężna
KOLEJKA 5
MGKS Drzewica 2:0 Omega II Kleszczów
Włókniarz Moszczenica 3:3 Czarni Rozprza
Świt Kamieńsk 6:4 GUKS Gorzkowice
Olimpia Wola Załężna 2:2 Start Lgota Wielka
LKS Mniszków 1:4 Astoria Szczerców
LKS Czarnocin 0:4 Szczerbiec Wolbórz
Polonia Piotrków 9:1 LUKS Gomunice
KOLEJKA 6
Szczerbiec Wolbórz 5:4 Start Lgota Wielka
Omega II Kleszczów 0:1 Włókniarz Moszczenica
GUKS Gorzkowice 0:2 MGKS Drzewica
Czarni Rozprza 0:1 Olimpia Wola Załężna
LKS Mniszków 0:6 Świt Kamieńsk
LUKS Gomunice 1:0 Astoria Szczerców
LKS Czarnocin 0:3 Polonia Piotrków
KOLEJKA 7
MGKS Drzewica 2:0 LKS Mniszków
Włókniarz Moszczenica 2:2 GUKS Gorzkowice
Polonia Piotrków 7:1 Szczerbiec Wolbórz
Astoria Szczerców 1:1 LKS Czarnocin
Świt Kamieńsk 4:2 LUKS Gomunice
Olimpia Wola Załężna 2:4 Omega II Kleszczów
Start Lgota Wielka 7:2 Czarni Rozprza
KOLEJKA 8
Omega II Kleszczów 0:0 Start Lgota Wielka
LKS Czarnocin 0:6 Świt Kamieńsk
Polonia Piotrków 1:0 Astoria Szczerców
Szczerbiec Wolbórz 3:2 Czarni Rozprza
GUKS Gorzkowice 2:2 Olimpia Wola Załężna
LKS Mniszków 1:3 Włókniarz Moszczenica
LUKS Gomunice 1:1 MGKS Drzewica
KOLEJKA 9
MGKS Drzewica 1:1 LKS Czarnocin
Włókniarz Moszczenica 2:1 LUKS Gomunice
Astoria Szczerców 1:1 Szczerbiec Wolbórz
Świt Kamieńsk 3:4 Polonia Piotrków
Olimpia Wola Załężna 4:3 LKS Mniszków
Start Lgota Wielka 2:1 GUKS Gorzkowice
Czarni Rozprza 1:6 Omega II Kleszczów
KOLEJKA 10
LKS Czarnocin 0:0 Włókniarz Moszczenica
LUKS Gomunice 1:1 Olimpia Wola Załężna
GUKS Gorzkowice 4:1 Czarni Rozprza
Astoria Szczerców 1:2 Świt Kamieńsk
Szczerbiec Wolbórz 2:2 Omega II Kleszczów
Polonia Piotrków 1:0 MGKS Drzewica
LKS Mniszków 1:3 Start Lgota Wielka
KOLEJKA 11
Omega II Kleszczów 2:3 GUKS Gorzkowice
MGKS Drzewica 3:1 Astoria Szczerców
Start Lgota Wielka 0:0 LUKS Gomunice
Włókniarz Moszczenica 1:2 Polonia Piotrków
Czarni Rozprza 0:5 LKS Mniszków
Świt Kamieńsk 3:1 Szczerbiec Wolbórz
Olimpia Wola Załężna 6:2 LKS Czarnocin
KOLEJKA 12
LKS Mniszków 2:2 Omega II Kleszczów
Astoria Szczerców 2:0 Włókniarz Moszczenica
LUKS Gomunice 1:2 Czarni Rozprza
LKS Czarnocin 3:2 Start Lgota Wielka
Polonia Piotrków 4:0 Olimpia Wola Załężna
Świt Kamieńsk 2:3 MGKS Drzewica
Szczerbiec Wolbórz 4:1 GUKS Gorzkowice
KOLEJKA 13
Omega II Kleszczów 5:2 LUKS Gomunice
MGKS Drzewica 1:0 Szczerbiec Wolbórz
Start Lgota Wielka 0:4 Polonia Piotrków
Włókniarz Moszczenica 1:1 Świt Kamieńsk
GUKS Gorzkowice 1:2 LKS Mniszków
Czarni Rozprza 1:2 LKS Czarnocin
Olimpia Wola Załężna 7:5 Astoria Szczerców