Terminarz


Klasa B, gr. I, OZPN Piotrków Tryb.

sobota, 19.08.2017
1 16:00 IKS Inowłódz Zjednoczeni Budziszewice 2 3
niedziela, 20.08.2017
1 14:00 Tęcza Janków KS Poświętne 2 2
1 17:00 WOY Bukowiec Opoczyński LUKS Mroczków-Dzielna 4 9
1 17:00 Atom Januszewice Szczerbiec II Wolbórz 5 1
1 17:00 LKS Mroczków Concordia Piotrków Trybunalski 0 5
1 17:00 MGKS II Drzewica LKS Białaczów 5 0
sobota, 26.08.2017
2 17:00 LKS Białaczów LKS Mroczków 5 3
niedziela, 27.08.2017
2 14:00 Zjednoczeni Budziszewice MGKS II Drzewica 2 8
2 16:00 Szczerbiec II Wolbórz Tęcza Janków 5 3
2 17:00 KS Poświętne IKS Inowłódz 0 3
2 17:00 WOY Bukowiec Opoczyński Atom Januszewice 0 6
2 17:00 LUKS Mroczków-Dzielna Concordia Piotrków Trybunalski 0 3
sobota, 02.09.2017
3 17:00 IKS Inowłódz Szczerbiec II Wolbórz 2 1
3 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski LKS Białaczów 10 2
niedziela, 03.09.2017
3 11:00 Tęcza Janków WOY Bukowiec Opoczyński 7 0
3 17:00 Atom Januszewice LUKS Mroczków-Dzielna 2 1
3 17:00 LKS Mroczków Zjednoczeni Budziszewice 2 1
3 17:00 MGKS II Drzewica KS Poświętne 2 0
sobota, 09.09.2017
4 16:30 LUKS Mroczków-Dzielna LKS Białaczów 8 1
niedziela, 10.09.2017
4 13:00 Zjednoczeni Budziszewice Concordia Piotrków Trybunalski 0 3
4 16:00 KS Poświętne LKS Mroczków 4 2
4 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński IKS Inowłódz 1 6
4 16:00 Atom Januszewice Tęcza Janków 3 2
4 16:00 Szczerbiec II Wolbórz MGKS II Drzewica 0 3
sobota, 16.09.2017
5 15:00 IKS Inowłódz Atom Januszewice 4 2
5 16:30 LKS Białaczów Zjednoczeni Budziszewice 8 0
5 16:30 Concordia Piotrków Trybunalski KS Poświętne 4 1
niedziela, 17.09.2017
5 11:00 Tęcza Janków LUKS Mroczków-Dzielna 1 0
5 16:00 LKS Mroczków Szczerbiec II Wolbórz 2 2
5 16:30 MGKS II Drzewica WOY Bukowiec Opoczyński 4 1
sobota, 23.09.2017
6 16:00 KS Poświętne LKS Białaczów 2 4
6 16:00 Szczerbiec II Wolbórz Concordia Piotrków Trybunalski 2 3
niedziela, 24.09.2017
6 11:00 Tęcza Janków IKS Inowłódz 1 2
6 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna Zjednoczeni Budziszewice 6 1
6 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński LKS Mroczków 2 2
6 16:00 Atom Januszewice MGKS II Drzewica 3 2
sobota, 30.09.2017
7 16:00 LKS Białaczów Szczerbiec II Wolbórz 3 1
7 16:00 Concordia Piotrków Trybunalski WOY Bukowiec Opoczyński 2 1
niedziela, 01.10.2017
7 11:00 IKS Inowłódz LUKS Mroczków-Dzielna 3 2
7 11:00 MGKS II Drzewica Tęcza Janków 3 2
7 13:00 Zjednoczeni Budziszewice KS Poświętne 0 4
7 16:00 LKS Mroczków Atom Januszewice 0 4
niedziela, 08.10.2017
8 11:00 Tęcza Janków LKS Mroczków 8 0
8 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna KS Poświętne 4 0
8 15:00 WOY Bukowiec Opoczyński LKS Białaczów 5 4
8 15:00 IKS Inowłódz MGKS II Drzewica 2 5
8 15:30 Atom Januszewice Concordia Piotrków Trybunalski 0 3
8 15:30 Szczerbiec II Wolbórz Zjednoczeni Budziszewice 0 3
sobota, 14.10.2017
9 15:30 LKS Białaczów Atom Januszewice 4 0
9 15:30 Concordia Piotrków Trybunalski Tęcza Janków 4 0
niedziela, 15.10.2017
9 13:00 Zjednoczeni Budziszewice WOY Bukowiec Opoczyński 3 3
9 15:00 KS Poświętne Szczerbiec II Wolbórz 2 3
9 15:00 LKS Mroczków IKS Inowłódz 1 4
9 15:00 MGKS II Drzewica LUKS Mroczków-Dzielna 2 1
sobota, 21.10.2017
10 15:00 LUKS Mroczków-Dzielna Szczerbiec II Wolbórz 1 0
niedziela, 22.10.2017
10 11:00 IKS Inowłódz Concordia Piotrków Trybunalski 4 3
10 11:00 Tęcza Janków LKS Białaczów 7 0
10 11:00 MGKS II Drzewica LKS Mroczków 9 1
10 14:00 WOY Bukowiec Opoczyński KS Poświętne 2 4
10 15:00 Atom Januszewice Zjednoczeni Budziszewice 4 1
sobota, 28.10.2017
11 14:00 LKS Białaczów IKS Inowłódz 1 3
11 14:00 LKS Mroczków LUKS Mroczków-Dzielna 2 2
11 14:00 Concordia Piotrków Trybunalski MGKS II Drzewica 2 1
niedziela, 29.10.2017
11 13:00 KS Poświętne Atom Januszewice 2 2
11 13:00 Zjednoczeni Budziszewice Tęcza Janków 3 4
11 13:30 Szczerbiec II Wolbórz WOY Bukowiec Opoczyński 7 1
niedziela, 25.03.2018
13 11:00 Tęcza Janków Szczerbiec II Wolbórz 1 0
sobota, 31.03.2018
13 16:00 IKS Inowłódz KS Poświętne 2 1
13 16:00 LKS Mroczków LKS Białaczów 5 5
13 16:00 Concordia Piotrków Trybunalski LUKS Mroczków-Dzielna 0 0
13 16:30 MGKS II Drzewica Zjednoczeni Budziszewice 9 0
sobota, 07.04.2018
14 16:00 LUKS Mroczków-Dzielna Atom Januszewice 4 1
14 16:30 LKS Białaczów Concordia Piotrków Trybunalski 1 2
niedziela, 08.04.2018
14 11:00 Zjednoczeni Budziszewice LKS Mroczków 3 2
14 16:00 KS Poświętne MGKS II Drzewica 0 2
14 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński Tęcza Janków 2 2
14 16:00 Szczerbiec II Wolbórz IKS Inowłódz 0 3
sobota, 14.04.2018
15 16:30 LKS Białaczów LUKS Mroczków-Dzielna 0 3
15 16:30 Concordia Piotrków Trybunalski Zjednoczeni Budziszewice 3 1
niedziela, 15.04.2018
15 11:00 Tęcza Janków Atom Januszewice 5 0
15 15:00 IKS Inowłódz WOY Bukowiec Opoczyński 3 1
15 16:00 LKS Mroczków KS Poświętne 1 3
15 16:00 MGKS II Drzewica Szczerbiec II Wolbórz 2 0
niedziela, 22.04.2018
16 11:00 Zjednoczeni Budziszewice LKS Białaczów 9 2
16 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna Tęcza Janków 2 3
16 16:00 KS Poświętne Concordia Piotrków Trybunalski 0 0
16 16:00 WOY Bukowiec Opoczyński MGKS II Drzewica 1 1
16 16:00 Atom Januszewice IKS Inowłódz 0 7
16 16:00 Szczerbiec II Wolbórz LKS Mroczków 0 3
sobota, 28.04.2018
17 17:00 LKS Białaczów KS Poświętne 2 5
17 17:00 Concordia Piotrków Trybunalski Szczerbiec II Wolbórz 1 1
niedziela, 29.04.2018
17 11:00 Zjednoczeni Budziszewice LUKS Mroczków-Dzielna 1 5
17 15:00 IKS Inowłódz Tęcza Janków 3 2
17 17:00 LKS Mroczków WOY Bukowiec Opoczyński 0 6
17 17:00 MGKS II Drzewica Atom Januszewice 6 0
środa, 02.05.2018
12 17:30 Concordia Piotrków Trybunalski LKS Mroczków 4 0
czwartek, 03.05.2018
12 17:00 KS Poświętne Tęcza Janków 1 4
12 17:00 LKS Białaczów MGKS II Drzewica 0 2
12 17:00 Zjednoczeni Budziszewice IKS Inowłódz 2 2
12 17:00 LUKS Mroczków-Dzielna WOY Bukowiec Opoczyński 0 3
12 17:00 Szczerbiec II Wolbórz Atom Januszewice 2 1
sobota, 05.05.2018
18 18:00 Atom Januszewice LKS Mroczków 0 3
niedziela, 06.05.2018
18 11:00 Tęcza Janków MGKS II Drzewica 1 0
18 14:00 LUKS Mroczków-Dzielna IKS Inowłódz 3 1
18 16:00 Szczerbiec II Wolbórz LKS Białaczów 3 1
18 17:00 KS Poświętne Zjednoczeni Budziszewice 5 1
18 17:00 WOY Bukowiec Opoczyński Concordia Piotrków Trybunalski 2 0
sobota, 12.05.2018
19 17:00 LKS Białaczów WOY Bukowiec Opoczyński 1 6
19 17:30 Concordia Piotrków Trybunalski Atom Januszewice 3 0
niedziela, 13.05.2018
19 11:00 Zjednoczeni Budziszewice Szczerbiec II Wolbórz 2 1
19 17:00 KS Poświętne LUKS Mroczków-Dzielna 2 0
19 17:00 LKS Mroczków Tęcza Janków 0 7
19 17:00 MGKS II Drzewica IKS Inowłódz 5 3
sobota, 19.05.2018
20 16:00 LUKS Mroczków-Dzielna MGKS II Drzewica 4 1
niedziela, 20.05.2018
20 11:00 Tęcza Janków Concordia Piotrków Trybunalski 1 1
20 12:00 IKS Inowłódz LKS Mroczków 7 1
20 16:00 Szczerbiec II Wolbórz KS Poświętne 1 2
20 17:00 WOY Bukowiec Opoczyński Zjednoczeni Budziszewice 5 0
20 17:00 Atom Januszewice LKS Białaczów 6 1
niedziela, 27.05.2018
21 13:00 KS Poświętne WOY Bukowiec Opoczyński 4 0
21 13:00 LKS Białaczów Tęcza Janków 3 2
21 13:00 Zjednoczeni Budziszewice Atom Januszewice 5 3
21 13:00 LKS Mroczków MGKS II Drzewica 0 6
21 13:00 Concordia Piotrków Trybunalski IKS Inowłódz 0 2
21 13:00 Szczerbiec II Wolbórz LUKS Mroczków-Dzielna 1 1
czwartek, 31.05.2018
13 17:00 Atom Januszewice WOY Bukowiec Opoczyński 2 0
niedziela, 03.06.2018
22 13:00 WOY Bukowiec Opoczyński Szczerbiec II Wolbórz 3 0
22 13:00 IKS Inowłódz LKS Białaczów 5 3
22 13:00 Tęcza Janków Zjednoczeni Budziszewice 0 3
22 13:00 Atom Januszewice KS Poświętne 0 1
22 13:00 LUKS Mroczków-Dzielna LKS Mroczków 6 0
22 13:00 MGKS II Drzewica Concordia Piotrków Trybunalski 0 1