Terminarz


Klasa Okręgowa, OZPN Piotrków Tryb.

wtorek, 15.08.2017
1 14:00 Zapał Krzętów Astoria Szczerców 1 8
1 17:00 GUKS Gorzkowice RKS Radomsko 1 3
1 17:00 Szczerbiec Wolbórz Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 0 0
1 17:00 Start Lgota Wielka Polonia Piotrków Trybunalski 1 2
1 17:00 Czarni Rozprza Włókniarz Moszczenica 0 2
1 17:00 Omega II Kleszczów Świt Kamieńsk 1 1
1 17:30 MGKS Drzewica Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2 2
piątek, 18.08.2017
2 17:30 Świt Kamieńsk Start Lgota Wielka 3 1
sobota, 19.08.2017
2 15:00 RKS Radomsko MGKS Drzewica 5 1
2 17:00 Szczerbiec Wolbórz Zapał Krzętów 3 2
2 17:30 Polonia Piotrków Trybunalski Czarni Rozprza 4 0
2 17:30 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 1 1
niedziela, 20.08.2017
2 17:30 Włókniarz Moszczenica GUKS Gorzkowice 3 2
poniedziałek, 21.08.2017
2 17:30 Astoria Szczerców Omega II Kleszczów 3 1
sobota, 26.08.2017
3 15:00 GUKS Gorzkowice Polonia Piotrków Trybunalski 2 1
3 15:00 Start Lgota Wielka Astoria Szczerców 2 4
3 15:00 Omega II Kleszczów Szczerbiec Wolbórz 6 1
3 17:00 Czarni Rozprza Świt Kamieńsk 6 1
niedziela, 27.08.2017
3 14:00 Zapał Krzętów Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 0
3 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki RKS Radomsko 0 2
3 17:00 MGKS Drzewica Włókniarz Moszczenica 1 3
sobota, 02.09.2017
4 13:00 Świt Kamieńsk GUKS Gorzkowice 2 2
4 17:00 Astoria Szczerców Czarni Rozprza 2 0
4 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski MGKS Drzewica 3 1
4 17:00 Szczerbiec Wolbórz Start Lgota Wielka 1 0
4 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki RKS Radomsko 0 2
4 17:00 Zapał Krzętów Omega II Kleszczów 2 1
niedziela, 03.09.2017
4 17:00 Włókniarz Moszczenica Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 1 1
sobota, 09.09.2017
5 16:00 Start Lgota Wielka Zapał Krzętów 5 2
5 16:30 GUKS Gorzkowice Astoria Szczerców 1 2
5 16:30 Czarni Rozprza Szczerbiec Wolbórz 1 0
5 16:30 RKS Radomsko Włókniarz Moszczenica 2 0
niedziela, 10.09.2017
5 15:00 Omega II Kleszczów Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 1
5 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki Polonia Piotrków Trybunalski 1 1
5 16:30 MGKS Drzewica Świt Kamieńsk 0 6
sobota, 16.09.2017
6 11:00 Świt Kamieńsk Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 1 1
6 15:00 Omega II Kleszczów Start Lgota Wielka 5 0
6 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki Włókniarz Moszczenica 1 4
6 16:30 Astoria Szczerców MGKS Drzewica 4 1
niedziela, 17.09.2017
6 11:00 Szczerbiec Wolbórz GUKS Gorzkowice 2 3
6 14:00 Zapał Krzętów Czarni Rozprza 1 5
6 16:30 Polonia Piotrków Trybunalski RKS Radomsko 0 2
piątek, 22.09.2017
7 16:00 Czarni Rozprza Omega II Kleszczów 3 3
sobota, 23.09.2017
7 15:00 Start Lgota Wielka Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 5 1
niedziela, 24.09.2017
7 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki Astoria Szczerców 0 0
7 16:00 MGKS Drzewica Szczerbiec Wolbórz 2 0
7 16:00 Włókniarz Moszczenica Polonia Piotrków Trybunalski 1 3
7 16:00 RKS Radomsko Świt Kamieńsk 4 3
środa, 27.09.2017
7 16:00 GUKS Gorzkowice Zapał Krzętów 5 0
sobota, 30.09.2017
8 15:00 Astoria Szczerców RKS Radomsko 2 3
8 15:00 Start Lgota Wielka Czarni Rozprza 0 4
8 15:30 Świt Kamieńsk Włókniarz Moszczenica 2 0
8 16:00 Szczerbiec Wolbórz Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 1 1
8 16:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki Polonia Piotrków Trybunalski 0 2
niedziela, 01.10.2017
8 13:00 Zapał Krzętów MGKS Drzewica 1 5
8 15:00 Omega II Kleszczów GUKS Gorzkowice 2 1
sobota, 07.10.2017
9 15:00 GUKS Gorzkowice Start Lgota Wielka 1 4
9 15:00 RKS Radomsko Szczerbiec Wolbórz 3 0
9 15:30 MGKS Drzewica Omega II Kleszczów 1 1
9 15:30 Polonia Piotrków Trybunalski Świt Kamieńsk 0 0
9 15:30 Czarni Rozprza Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3 0
niedziela, 08.10.2017
9 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki Zapał Krzętów 7 1
9 15:30 Włókniarz Moszczenica Astoria Szczerców 1 1
sobota, 14.10.2017
10 15:00 Szczerbiec Wolbórz Włókniarz Moszczenica 1 1
10 15:00 Start Lgota Wielka MGKS Drzewica 1 1
10 15:30 Astoria Szczerców Polonia Piotrków Trybunalski 2 0
10 15:30 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki Świt Kamieńsk 1 5
10 15:30 Czarni Rozprza GUKS Gorzkowice 3 1
niedziela, 15.10.2017
10 14:00 Zapał Krzętów RKS Radomsko 0 3
10 15:00 Omega II Kleszczów Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 2
sobota, 21.10.2017
11 15:00 GUKS Gorzkowice Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3 0
11 15:00 Świt Kamieńsk Astoria Szczerców 1 3
11 15:00 MGKS Drzewica Czarni Rozprza 3 1
11 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski Szczerbiec Wolbórz 3 3
11 15:00 RKS Radomsko Omega II Kleszczów 4 2
niedziela, 22.10.2017
11 15:00 Włókniarz Moszczenica Zapał Krzętów 7 1
11 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki Start Lgota Wielka 5 0
sobota, 28.10.2017
12 14:00 GUKS Gorzkowice MGKS Drzewica 2 2
12 14:00 Szczerbiec Wolbórz Świt Kamieńsk 5 0
12 14:00 Czarni Rozprza Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 0
niedziela, 29.10.2017
12 13:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki Astoria Szczerców 0 2
12 13:30 Zapał Krzętów Polonia Piotrków Trybunalski 2 4
12 14:00 Omega II Kleszczów Włókniarz Moszczenica 5 0
sobota, 04.11.2017
13 13:30 Astoria Szczerców Szczerbiec Wolbórz 3 0
13 13:30 Świt Kamieńsk Zapał Krzętów 4 1
13 13:30 Polonia Piotrków Trybunalski Omega II Kleszczów 3 0
13 13:30 RKS Radomsko Czarni Rozprza 5 0
niedziela, 05.11.2017
13 13:30 MGKS Drzewica Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3 1
13 13:30 Włókniarz Moszczenica Start Lgota Wielka 3 1
13 13:30 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki GUKS Gorzkowice 2 1
niedziela, 12.11.2017
12 13:00 Start Lgota Wielka RKS Radomsko 0 1
sobota, 24.03.2018
15 16:00 Czarni Rozprza Polonia Piotrków Trybunalski 1 3
15 16:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 3 0
niedziela, 25.03.2018
15 14:00 Start Lgota Wielka Świt Kamieńsk 0 3
15 14:00 Omega II Kleszczów Astoria Szczerców 0 3
sobota, 31.03.2018
15 12:00 GUKS Gorzkowice Włókniarz Moszczenica 1 2
15 14:00 MGKS Drzewica RKS Radomsko 4 3
15 16:00 Zapał Krzętów Szczerbiec Wolbórz 0 0
sobota, 07.04.2018
16 15:00 Świt Kamieńsk Czarni Rozprza 0 1
16 15:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki Zapał Krzętów 2 0
16 15:00 RKS Radomsko Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2 0
16 16:00 Polonia Piotrków Trybunalski GUKS Gorzkowice 2 0
16 16:00 Szczerbiec Wolbórz Omega II Kleszczów 1 1
niedziela, 08.04.2018
16 16:30 Astoria Szczerców Start Lgota Wielka 4 2
16 16:30 Włókniarz Moszczenica MGKS Drzewica 1 0
sobota, 14.04.2018
17 15:00 Start Lgota Wielka Szczerbiec Wolbórz 3 0
17 15:00 Czarni Rozprza Astoria Szczerców 1 0
17 15:00 RKS Radomsko Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 1
17 16:00 GUKS Gorzkowice Świt Kamieńsk 1 0
17 16:00 MGKS Drzewica Polonia Piotrków Trybunalski 1 1
17 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki Włókniarz Moszczenica 3 0
niedziela, 15.04.2018
17 14:00 Omega II Kleszczów Zapał Krzętów 2 1
sobota, 21.04.2018
18 15:00 Świt Kamieńsk MGKS Drzewica 0 2
18 17:00 Astoria Szczerców GUKS Gorzkowice 1 4
18 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 4 3
18 17:00 Szczerbiec Wolbórz Czarni Rozprza 0 1
18 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki Omega II Kleszczów 0 1
niedziela, 22.04.2018
18 13:00 Zapał Krzętów Start Lgota Wielka 0 3
18 17:00 Włókniarz Moszczenica RKS Radomsko 1 1
sobota, 28.04.2018
19 15:00 Start Lgota Wielka Omega II Kleszczów 8 1
19 15:00 RKS Radomsko Polonia Piotrków Trybunalski 5 1
19 17:00 GUKS Gorzkowice Szczerbiec Wolbórz 3 5
19 17:00 MGKS Drzewica Astoria Szczerców 1 2
19 17:00 Czarni Rozprza Zapał Krzętów 2 1
niedziela, 29.04.2018
19 15:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki Świt Kamieńsk 1 1
19 17:00 Włókniarz Moszczenica Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 2 1
wtorek, 01.05.2018
14 17:00 RKS Radomsko GUKS Gorzkowice 4 0
środa, 02.05.2018
14 17:00 Świt Kamieńsk Omega II Kleszczów 3 1
14 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski Start Lgota Wielka 1 1
14 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki Szczerbiec Wolbórz 6 1
14 17:00 Włókniarz Moszczenica Czarni Rozprza 2 0
14 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki MGKS Drzewica 1 4
czwartek, 03.05.2018
14 14:00 Astoria Szczerców Zapał Krzętów 3 1
sobota, 05.05.2018
20 16:00 Astoria Szczerców Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 1 1
20 16:00 Świt Kamieńsk RKS Radomsko 2 1
20 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski Włókniarz Moszczenica 4 0
20 17:00 Szczerbiec Wolbórz MGKS Drzewica 0 2
20 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki Start Lgota Wielka 2 0
niedziela, 06.05.2018
20 13:00 Omega II Kleszczów Czarni Rozprza 3 1
20 17:00 Zapał Krzętów GUKS Gorzkowice 2 3
sobota, 12.05.2018
21 15:00 GUKS Gorzkowice Omega II Kleszczów 3 0
21 16:00 RKS Radomsko Astoria Szczerców 3 0
21 17:00 MGKS Drzewica Zapał Krzętów 5 0
21 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 9 0
21 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki Szczerbiec Wolbórz 4 1
21 17:30 Włókniarz Moszczenica Świt Kamieńsk 1 3
21 17:30 Czarni Rozprza Start Lgota Wielka 1 2
sobota, 19.05.2018
22 17:00 Świt Kamieńsk Polonia Piotrków Trybunalski 0 2
22 17:00 Szczerbiec Wolbórz RKS Radomsko 0 4
22 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki Czarni Rozprza 1 2
22 17:30 Astoria Szczerców Włókniarz Moszczenica 4 0
niedziela, 20.05.2018
22 14:00 Zapał Krzętów Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 4 5
22 15:30 Omega II Kleszczów MGKS Drzewica 0 1
22 16:00 Start Lgota Wielka GUKS Gorzkowice 2 1
sobota, 26.05.2018
23 17:00 GUKS Gorzkowice Czarni Rozprza 3 1
23 17:00 Świt Kamieńsk Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 4 2
23 17:00 MGKS Drzewica Start Lgota Wielka 3 1
23 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski Astoria Szczerców 6 1
23 17:00 RKS Radomsko Zapał Krzętów 3 0
niedziela, 27.05.2018
23 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki Omega II Kleszczów 1 1
23 17:30 Włókniarz Moszczenica Szczerbiec Wolbórz 1 2
czwartek, 31.05.2018
24 17:00 Astoria Szczerców Świt Kamieńsk 2 2
24 17:00 Szczerbiec Wolbórz Polonia Piotrków Trybunalski 0 2
24 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki GUKS Gorzkowice 5 0
24 17:00 Zapał Krzętów Włókniarz Moszczenica 0 3
24 17:00 Start Lgota Wielka Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 4 1
24 17:00 Czarni Rozprza MGKS Drzewica 1 1
24 17:00 Omega II Kleszczów RKS Radomsko 1 2
niedziela, 03.06.2018
25 17:00 Astoria Szczerców Kawaleria Tomaszów Mazowiecki 1 0
25 17:00 Świt Kamieńsk Szczerbiec Wolbórz 4 1
25 17:00 MGKS Drzewica GUKS Gorzkowice 4 0
25 17:00 Polonia Piotrków Trybunalski Zapał Krzętów 3 0
25 17:00 Włókniarz Moszczenica Omega II Kleszczów 0 3
25 17:00 Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki Czarni Rozprza 8 1
25 17:00 RKS Radomsko Start Lgota Wielka 1 2
sobota, 09.06.2018
26 17:00 GUKS Gorzkowice Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 4 5
26 17:00 Szczerbiec Wolbórz Astoria Szczerców 1 3
26 17:00 Kawaleria Tomaszów Mazowiecki MGKS Drzewica 1 2
26 17:00 Zapał Krzętów Świt Kamieńsk 0 6
26 17:00 Start Lgota Wielka Włókniarz Moszczenica 3 2
26 17:00 Czarni Rozprza RKS Radomsko 1 1
26 17:00 Omega II Kleszczów Polonia Piotrków Trybunalski 1 5