Terminarz


sobota, 13.08.2016
1 17:00 LKS Lubochnia GUKS Gorzkowice 1 1
1 17:00 LZS Świt Kamieńsk LKS Zapał Krzętów 8 0
1 17:00 MUKS Stal Niewiadów LKS Astoria Szczerców 3 1
niedziela, 14.08.2016
1 11:00 KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki RKS Rzeczyca 7 0
1 14:00 LZS Start Lgota Wielka UMKS Grabka Grabica 0 1
1 17:00 MGKS Drzewica GLKS Włókniarz Moszczenica 3 1
1 17:00 LKS Mniszków TS Szczerbiec Wolbórz 1 3
sobota, 20.08.2016
2 15:00 RKS Rzeczyca LKS Zapał Krzętów 6 2
2 16:30 UMKS Grabka Grabica MGKS Drzewica 0 1
2 17:00 LKS Astoria Szczerców LZS Świt Kamieńsk 1 4
niedziela, 21.08.2016
2 15:00 KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki LZS Start Lgota Wielka 2 2
2 17:00 GUKS Gorzkowice LKS Mniszków 7 1
2 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz MUKS Stal Niewiadów 1 3
2 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica LKS Lubochnia 5 0
sobota, 27.08.2016
3 15:00 LZS Start Lgota Wielka RKS Rzeczyca 2 4
3 17:00 LZS Świt Kamieńsk TS Szczerbiec Wolbórz 1 1
3 17:00 LKS Zapał Krzętów LKS Astoria Szczerców 0 4
3 17:00 MUKS Stal Niewiadów GUKS Gorzkowice 6 0
niedziela, 28.08.2016
3 17:00 LKS Lubochnia UMKS Grabka Grabica 5 0
3 17:00 MGKS Drzewica KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 3
3 17:00 LKS Mniszków GLKS Włókniarz Moszczenica 0 2
sobota, 03.09.2016
4 13:00 GUKS Gorzkowice LZS Świt Kamieńsk 1 1
4 15:00 LZS Start Lgota Wielka MGKS Drzewica 0 1
4 16:00 RKS Rzeczyca LKS Astoria Szczerców 0 1
4 16:30 UMKS Grabka Grabica LKS Mniszków 0 1
4 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz LKS Zapał Krzętów 2 0
4 17:00 KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki LKS Lubochnia 3 1
niedziela, 04.09.2016
4 15:00 GLKS Włókniarz Moszczenica MUKS Stal Niewiadów 2 3
sobota, 10.09.2016
5 16:00 LKS Lubochnia LZS Start Lgota Wielka 2 3
5 16:30 LKS Astoria Szczerców TS Szczerbiec Wolbórz 1 2
5 16:30 LZS Świt Kamieńsk GLKS Włókniarz Moszczenica 0 4
5 16:30 MUKS Stal Niewiadów UMKS Grabka Grabica 6 0
niedziela, 11.09.2016
5 14:00 LKS Zapał Krzętów GUKS Gorzkowice 2 1
5 16:00 MGKS Drzewica RKS Rzeczyca 3 0
5 16:00 LKS Mniszków KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2 1
sobota, 17.09.2016
6 11:00 UMKS Grabka Grabica LZS Świt Kamieńsk 0 3
6 16:00 GUKS Gorzkowice LKS Astoria Szczerców 2 2
6 16:00 RKS Rzeczyca TS Szczerbiec Wolbórz 1 2
niedziela, 18.09.2016
6 15:00 LZS Start Lgota Wielka LKS Mniszków 3 1
6 15:00 KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki MUKS Stal Niewiadów 0 3
6 16:00 MGKS Drzewica LKS Lubochnia 2 0
6 16:00 GLKS Włókniarz Moszczenica LKS Zapał Krzętów 3 0
sobota, 24.09.2016
7 15:00 LKS Lubochnia RKS Rzeczyca 2 0
7 16:00 LKS Astoria Szczerców GLKS Włókniarz Moszczenica 2 0
7 16:00 MUKS Stal Niewiadów LZS Start Lgota Wielka 7 1
niedziela, 25.09.2016
7 11:00 TS Szczerbiec Wolbórz GUKS Gorzkowice 2 0
7 14:00 LKS Zapał Krzętów UMKS Grabka Grabica 5 1
7 16:00 LZS Świt Kamieńsk KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2 3
7 16:00 LKS Mniszków MGKS Drzewica 0 2
sobota, 01.10.2016
8 15:00 LKS Lubochnia LKS Mniszków 4 5
8 15:00 LZS Start Lgota Wielka LZS Świt Kamieńsk 0 0
8 16:00 UMKS Grabka Grabica LKS Astoria Szczerców 0 1
niedziela, 02.10.2016
8 14:00 RKS Rzeczyca GUKS Gorzkowice 1 4
8 15:00 MGKS Drzewica MUKS Stal Niewiadów 1 2
8 15:00 KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki LKS Zapał Krzętów 7 0
8 15:30 GLKS Włókniarz Moszczenica TS Szczerbiec Wolbórz 2 0
sobota, 08.10.2016
9 11:00 GUKS Gorzkowice GLKS Włókniarz Moszczenica 0 1
9 14:00 LKS Astoria Szczerców KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 3 1
9 15:00 LZS Świt Kamieńsk MGKS Drzewica 4 0
9 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz UMKS Grabka Grabica 2 1
9 15:30 MUKS Stal Niewiadów LKS Lubochnia 2 1
niedziela, 09.10.2016
9 14:00 LKS Zapał Krzętów LZS Start Lgota Wielka 3 4
9 15:30 LKS Mniszków RKS Rzeczyca 2 3
sobota, 15.10.2016
10 15:00 LKS Lubochnia LZS Świt Kamieńsk 0 3
10 15:00 LZS Start Lgota Wielka LKS Astoria Szczerców 4 2
10 15:00 RKS Rzeczyca GLKS Włókniarz Moszczenica 0 3
10 15:30 UMKS Grabka Grabica GUKS Gorzkowice 1 2
niedziela, 16.10.2016
10 15:00 MGKS Drzewica LKS Zapał Krzętów 1 3
10 15:00 LKS Mniszków MUKS Stal Niewiadów 1 3
10 15:00 KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki TS Szczerbiec Wolbórz 0 0
sobota, 22.10.2016
11 15:00 GUKS Gorzkowice KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 2 0
11 15:00 LKS Astoria Szczerców MGKS Drzewica 3 0
11 15:00 LZS Świt Kamieńsk LKS Mniszków 3 1
11 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz LZS Start Lgota Wielka 2 5
11 15:00 MUKS Stal Niewiadów RKS Rzeczyca 4 0
niedziela, 23.10.2016
11 14:00 LKS Zapał Krzętów LKS Lubochnia 0 0
11 14:00 GLKS Włókniarz Moszczenica UMKS Grabka Grabica 2 2
sobota, 29.10.2016
12 14:00 LKS Lubochnia LKS Astoria Szczerców 1 3
12 14:00 MUKS Stal Niewiadów LZS Świt Kamieńsk 2 1
niedziela, 30.10.2016
12 11:00 LZS Start Lgota Wielka GUKS Gorzkowice 1 1
12 13:30 MGKS Drzewica TS Szczerbiec Wolbórz 2 0
12 13:30 LKS Mniszków LKS Zapał Krzętów 1 2
12 13:30 RKS Rzeczyca UMKS Grabka Grabica 1 1
12 13:30 KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki GLKS Włókniarz Moszczenica 0 1
sobota, 05.11.2016
13 13:30 GUKS Gorzkowice MGKS Drzewica 4 0
13 13:30 LKS Astoria Szczerców LKS Mniszków 7 0
13 13:30 LZS Świt Kamieńsk RKS Rzeczyca 6 1
13 13:30 TS Szczerbiec Wolbórz LKS Lubochnia 0 2
13 13:30 UMKS Grabka Grabica KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 3 1
niedziela, 06.11.2016
13 13:30 LKS Zapał Krzętów MUKS Stal Niewiadów 0 4
13 13:30 GLKS Włókniarz Moszczenica LZS Start Lgota Wielka 1 0
sobota, 18.03.2017
14 15:00 GUKS Gorzkowice LKS Lubochnia 2 1
14 15:00 TS Szczerbiec Wolbórz LKS Mniszków 1 0
14 15:00 RKS Rzeczyca KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 1
14 15:30 LKS Astoria Szczerców MUKS Stal Niewiadów 1 3
14 15:30 UMKS Grabka Grabica LZS Start Lgota Wielka 2 3
niedziela, 19.03.2017
14 14:00 LKS Zapał Krzętów LZS Świt Kamieńsk 1 2
14 15:00 GLKS Włókniarz Moszczenica MGKS Drzewica 2 2
sobota, 25.03.2017
15 15:00 LKS Lubochnia GLKS Włókniarz Moszczenica 1 2
15 15:00 LZS Start Lgota Wielka KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 3 1
15 15:30 LKS Mniszków GUKS Gorzkowice 3 1
15 15:30 MUKS Stal Niewiadów TS Szczerbiec Wolbórz 3 0
niedziela, 26.03.2017
15 14:00 LKS Zapał Krzętów RKS Rzeczyca 2 3
15 15:00 LZS Świt Kamieńsk LKS Astoria Szczerców 2 2
15 15:30 MGKS Drzewica UMKS Grabka Grabica 2 2
sobota, 01.04.2017
16 15:00 GUKS Gorzkowice MUKS Stal Niewiadów 0 2
16 16:00 LKS Astoria Szczerców LKS Zapał Krzętów 0 3
16 16:00 TS Szczerbiec Wolbórz LZS Świt Kamieńsk 1 0
16 16:00 UMKS Grabka Grabica LKS Lubochnia 0 0
niedziela, 02.04.2017
16 14:00 RKS Rzeczyca LZS Start Lgota Wielka 5 1
16 15:00 KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki MGKS Drzewica 3 1
16 16:00 GLKS Włókniarz Moszczenica LKS Mniszków 1 1
sobota, 08.04.2017
17 16:00 LKS Lubochnia KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 0
17 16:00 LZS Świt Kamieńsk GUKS Gorzkowice 1 0
17 16:30 LKS Astoria Szczerców RKS Rzeczyca 4 1
17 16:30 LKS Mniszków UMKS Grabka Grabica 1 0
17 16:30 MUKS Stal Niewiadów GLKS Włókniarz Moszczenica 3 2
niedziela, 09.04.2017
17 14:00 LKS Zapał Krzętów TS Szczerbiec Wolbórz 0 2
17 16:30 MGKS Drzewica LZS Start Lgota Wielka 2 0
sobota, 22.04.2017
18 13:30 GUKS Gorzkowice LKS Zapał Krzętów 2 1
18 16:30 UMKS Grabka Grabica MUKS Stal Niewiadów 1 4
18 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz LKS Astoria Szczerców 0 4
niedziela, 23.04.2017
18 14:00 RKS Rzeczyca MGKS Drzewica 5 2
18 16:00 LZS Start Lgota Wielka LKS Lubochnia 2 0
18 16:00 GLKS Włókniarz Moszczenica LZS Świt Kamieńsk 3 3
18 17:00 KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki LKS Mniszków 6 2
sobota, 29.04.2017
19 15:00 LZS Świt Kamieńsk UMKS Grabka Grabica 4 2
19 17:00 LKS Astoria Szczerców GUKS Gorzkowice 5 0
19 17:00 LKS Mniszków LZS Start Lgota Wielka 2 1
19 17:00 MUKS Stal Niewiadów KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 5 1
niedziela, 30.04.2017
19 14:00 LKS Zapał Krzętów GLKS Włókniarz Moszczenica 3 2
19 16:00 TS Szczerbiec Wolbórz RKS Rzeczyca 2 3
środa, 03.05.2017
20 17:00 GUKS Gorzkowice TS Szczerbiec Wolbórz 2 0
20 17:00 MGKS Drzewica LKS Mniszków 4 1
20 17:00 UMKS Grabka Grabica LKS Zapał Krzętów 0 1
20 17:00 LZS Start Lgota Wielka MUKS Stal Niewiadów 1 2
20 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica LKS Astoria Szczerców 0 4
20 17:00 RKS Rzeczyca LKS Lubochnia 2 2
20 18:00 KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki LZS Świt Kamieńsk 3 5
sobota, 06.05.2017
21 16:00 GUKS Gorzkowice RKS Rzeczyca 3 0
21 17:00 LKS Astoria Szczerców UMKS Grabka Grabica 6 1
21 17:00 LZS Świt Kamieńsk LZS Start Lgota Wielka 4 1
21 17:00 LKS Mniszków LKS Lubochnia 1 2
21 17:00 LKS Zapał Krzętów KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 2
21 17:00 MUKS Stal Niewiadów MGKS Drzewica 4 0
niedziela, 07.05.2017
21 16:00 TS Szczerbiec Wolbórz GLKS Włókniarz Moszczenica 0 3
sobota, 13.05.2017
22 15:00 LZS Start Lgota Wielka LKS Zapał Krzętów 4 0
22 16:30 UMKS Grabka Grabica TS Szczerbiec Wolbórz 1 1
22 17:00 LKS Lubochnia MUKS Stal Niewiadów 0 2
22 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica GUKS Gorzkowice 1 1
22 17:00 RKS Rzeczyca LKS Mniszków 3 1
22 17:30 MGKS Drzewica LZS Świt Kamieńsk 2 2
niedziela, 14.05.2017
22 15:00 KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki LKS Astoria Szczerców 0 2
sobota, 20.05.2017
23 17:00 GUKS Gorzkowice UMKS Grabka Grabica 4 1
23 17:00 LKS Astoria Szczerców LZS Start Lgota Wielka 5 1
23 17:00 LZS Świt Kamieńsk LKS Lubochnia 1 1
23 17:00 MUKS Stal Niewiadów LKS Mniszków 6 2
23 17:30 GLKS Włókniarz Moszczenica RKS Rzeczyca 4 0
niedziela, 21.05.2017
23 11:00 TS Szczerbiec Wolbórz KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 4 0
23 14:00 LKS Zapał Krzętów MGKS Drzewica 0 2
środa, 24.05.2017
19 17:30 LKS Lubochnia MGKS Drzewica 0 4
sobota, 27.05.2017
24 17:00 LKS Lubochnia LKS Zapał Krzętów 2 5
24 17:00 LKS Mniszków LZS Świt Kamieńsk 0 4
24 17:00 RKS Rzeczyca MUKS Stal Niewiadów 1 2
niedziela, 28.05.2017
24 15:00 KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki GUKS Gorzkowice 3 4
24 16:00 UMKS Grabka Grabica GLKS Włókniarz Moszczenica 0 3
24 16:00 LZS Start Lgota Wielka TS Szczerbiec Wolbórz 1 0
24 18:00 MGKS Drzewica LKS Astoria Szczerców 2 3
sobota, 03.06.2017
25 17:00 GUKS Gorzkowice LZS Start Lgota Wielka 3 5
25 17:00 LKS Astoria Szczerców LKS Lubochnia 3 0
25 17:00 LZS Świt Kamieńsk MUKS Stal Niewiadów 1 3
25 17:00 TS Szczerbiec Wolbórz MGKS Drzewica 1 1
25 17:00 UMKS Grabka Grabica RKS Rzeczyca 5 1
25 17:00 LKS Zapał Krzętów LKS Mniszków 1 0
25 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 3
piątek, 09.06.2017
26 17:30 LKS Lubochnia TS Szczerbiec Wolbórz 0 2
sobota, 10.06.2017
26 15:00 MGKS Drzewica GUKS Gorzkowice 1 0
26 17:00 LKS Mniszków LKS Astoria Szczerców 0 0
26 17:00 LZS Start Lgota Wielka GLKS Włókniarz Moszczenica 2 3
26 17:00 MUKS Stal Niewiadów LKS Zapał Krzętów 4 0
26 17:00 RKS Rzeczyca LZS Świt Kamieńsk 1 3
26 17:00 KP RKS Lechia II 1923 Tomaszów Mazowiecki UMKS Grabka Grabica 1 0