Moja Gmina Kocha Sport * Moja Głowa Kipi Sportem * MGKS Drzewica * LKS Radzice * Football Raporter * Football Media Manager – Marcin Będkowski

Radzice z kolejną wygraną

Lider LKS Radzice kolejny raz wygrywa

Przed kolejnym meczem w Klasie A, LKS Radzice wciąż musiał uważać na IKS Inowłódz, który po ubiegłotygodniowym potknięciu, znów wygrał i utrzymał 3 punkty straty. Tym razem zawodnicy z Radzic mierzyli się z Pilicą Tomaszów Maz., beniaminkiem klasy A. Jak na swój status, zespół ten spisuje się bardzo dobrze, plasując się w górnej połowie tabeli.

Rywal stawiał trudne warunki

Pierwsza połowa nie była emocjonująca, a podkreślić należy jedynie że wyjściowy skład Radzic znów był uboższy o liderów – nie zagrali Konrad Migowski (ostatnio występuje co 2 tygodnie) oraz Miłosz Orłowski. W drugich 45 minutach kibice doczekali się bramek i ciekawego widowiska. W 63 minucie na prowadzenie wyprowadził gospodarzy Paweł Lipiński. Radzice jednak szybko spotkały się z ripostą, i już kwadrans później goście prowadzili 2:1. W międzyczasie na boisko weszli dwaj zmiennicy: Jarosław Miązek – który potrafił już przesądzać o losach spotkania, a także młody Bartosz Barul. Tym razem było to show 16-latka, który w drużynach młodzieżowych występował oprócz Radzic w MGKSie Drzewica, a także Ceramice Opoczno. Najpierw idealnie obsłużył Pawła Lipińskiego, który korzystając z okazji sam na sam wyrównał. Potem w doliczonym czasie gry, strzelił zwycięską bramkę. Trener Grzegorz Łopata mógł być dumny z wyczynu swojego najmłodszego podopiecznego.