Kategorie:

Pilica Przedbórz nie oddała punktów

Avatar
Opublikowane przez redaktor

Piotrków Klasa Okręgowa – mamy 3 punkty po 4 meczach

Liga w której gramy – Piotrków Klasa Okręgowa – ma już za sobą 4 kolejki. Tylko w jednej, tzn. w poprzednim meczu zdobyliśmy punkty, gdy u siebie wygraliśmy z Astorią Szczerców. Nie jest do dobry czas dla drużyny Ryszarda Pomykały. Chociaż kadra już się nie uszczupli, to nadal trapią ją problemy – wciąż kontuzjowany jest Łukasz Grzybek, a wiadomym jest jaką odgrywa rolę na boisku, gdy gra. Forma zawodników natomiast wciąż jest niestabilna i trudno o wskazanie przyczyn. Z pewnością mieliśmy krótszy i niezbyt liczebny w zawodników okres przygotowawczy z racji na wydłużony sezon, a i nowi zawodnicy potrzebują czasu by wkomponować się w drużynę.

Co nas czeka

Najbliższy domowy mecz w sobotę 28 sierpnia o godz. 17.00 przeciwko Astorii Szczerców.

🏆 IV kolejka kl. „O”:
Pilica Przedbórz – MGKS Drzewica 1:0

Składy za laczynaspilka.pl
KOLEJKA 4
UKS Concordia 1909 Piotrków4:0IKS Inowłódz
Włókniarz Moszczenica4:3PGE GKS II Bełchatów
Ceramika Opoczno1:0Szczerbiec Wolbórz
Pilica Przedbórz1:0MGKS Drzewica
Astoria Szczerców1:0Start Lgota Wielka
Świt Kamieńsk3:3Omega II Kleszczów
Stal Niewiadów9:0Polonia Gorzędów
Orzeł Parzęczew4:1LKS Lubochnia
Wyniki 4. kolejki
LpKlubMPB+B-ZRP
1Stal Niewiadów412191400
2Włókniarz Moszczenica410135310
3Ceramika Opoczno4997301
4PGE GKS II Bełchatów47186211
5Orzeł Parzęczew4784211
6Pilica Przedbórz4754211
7Start Lgota Wielka4665202
8Szczerbiec Wolbórz4655202
9Świt Kamieńsk44910112
10UKS Concordia 1909 Piotrków44710112
11IKS Inowłódz44410112
12Polonia Gorzędów44616112
13MGKS Drzewica4359103
14LKS Lubochnia43812103
15Astoria Szczerców43213103
16Omega II Kleszczów42613022
Tabela po 4. kolejkach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.