Terminarz (jesień)


Klasa Okręgowa C2 Trampkarz gr. II (rocznik 2004-2005)

z racji na 9 drużyn w lidze, w każdej kolejce 1 drużyna pauzuje

W rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 drużyna ta występowała w II gr. Klasy Okręgowej C2 (Trampkarz Młodszy), po czym rozegrała baraż ze zwycięzcą I gr. – RAP Radomsko (4:1) i uzyskała awans do II ligi wojewódzkiej.

piątek, 01.09.2017
1 17:00 Ceramika Opoczno LKS Radzice 14 0
sobota, 02.09.2017
1 11:00 Stal Niewiadów RKS Rzeczyca 7 0
niedziela, 03.09.2017
1 13:00 Luciążanka Przygłów MGKS Drzewica 0 15
1 15:00 Polonia Piotrków Trybunalski Włókniarz Moszczenica 2 6
czwartek, 07.09.2017
2 17:00 Ceramika Opoczno Luciążanka Przygłów 13 0
sobota, 09.09.2017
2 11:00 MGKS Drzewica Polonia Piotrków Trybunalski 12 1
2 11:00 Włókniarz Moszczenica Stal Niewiadów 1 0
niedziela, 10.09.2017
2 12:00 RKS Rzeczyca Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 8
sobota, 16.09.2017
3 14:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki Włókniarz Moszczenica 3 1
niedziela, 17.09.2017
3 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski Ceramika Opoczno 1 3
3 11:00 Stal Niewiadów MGKS Drzewica 0 3
3 13:00 Luciążanka Przygłów LKS Radzice 3 0
piątek, 22.09.2017
4 16:30 Ceramika Opoczno Stal Niewiadów 1 0
sobota, 23.09.2017
4 11:00 MGKS Drzewica Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 5 3
4 11:00 LKS Radzice RKS Rzeczyca 0 9
niedziela, 24.09.2017
4 13:00 Luciążanka Przygłów Polonia Piotrków Trybunalski 0 6
sobota, 30.09.2017
5 11:00 Stal Niewiadów Luciążanka Przygłów 6 0
5 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki Ceramika Opoczno 0 0
5 12:00 RKS Rzeczyca Włókniarz Moszczenica 0 9
niedziela, 01.10.2017
5 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski LKS Radzice 9 0
sobota, 07.10.2017
6 11:00 MGKS Drzewica RKS Rzeczyca 18 0
6 11:00 LKS Radzice Włókniarz Moszczenica 0 15
niedziela, 08.10.2017
6 11:00 Polonia Piotrków Trybunalski Stal Niewiadów 0 2
6 12:00 Luciążanka Przygłów Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 8
sobota, 14.10.2017
7 11:00 Włókniarz Moszczenica MGKS Drzewica 2 1
7 11:00 Stal Niewiadów LKS Radzice 3 0
7 13:30 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki Polonia Piotrków Trybunalski 13 0
niedziela, 15.10.2017
7 12:00 RKS Rzeczyca Ceramika Opoczno 1 3
sobota, 21.10.2017
8 11:00 Stal Niewiadów Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 0
8 11:00 LKS Radzice MGKS Drzewica 0 12
niedziela, 22.10.2017
8 12:00 Luciążanka Przygłów RKS Rzeczyca 1 2
8 14:00 Ceramika Opoczno Włókniarz Moszczenica 1 0
sobota, 28.10.2017
9 11:00 Włókniarz Moszczenica Luciążanka Przygłów 10 1
9 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki LKS Radzice 23 0
9 12:00 RKS Rzeczyca Polonia Piotrków Trybunalski 6 1
sobota, 04.11.2017
9 10:30 MGKS Drzewica Ceramika Opoczno 2 0

Baraż o Mistrzostwo OZPN Piotrków Tryb.
24 listopada 2017r., Drzewica

MGKS Drzewica – RAP Radomsko 4:1 (1:0)
 Bartosz Barul 2, Wiktor Matuszczak, Konrad Pawul