Terminarz (wiosna)


II liga wojewódzka C2 Trampkarz (roczniki 2004 -2005)

Występy po awansie wywalczonym w rundzie jesiennej z rozgrywek okręgowych:
Tabela Terminarz rozgrywek zakończonych awansem.

Kolejka 1

Gospodarze

Goście

Data

Godz.

Wynik

MUKS Pelikan Łowicz MGKS Drzewica

2018-03-24

10:00

 3:1
MKP Boruta Zgierz Mazovia Rawa Maz. 2:2
WKS Wieluń AKS SMS Łódź 0:1
Róża Kutno Kasztelan Żarnów 2:0
Laktoza Łyszkowice Diament Zduńska Wola 1:6

Kolejka 2

MGKS Drzewica MKP Boruta Zgierz

2018-03-31

11:00

 3:0
AKS SMS Łódź Mazovia Rawa Maz.  10:0
WKS Wieluń Laktoza Łyszkowice  11:2
Kasztelan Żarnów MUKS Pelikan Łowicz  4:0
Diament Zduńska Wola Róża Kutno  1:3

Kolejka 3

Mazovia Rawa Maz. MGKS Drzewica

2018-04-07

10:00

 0:4
MKP Boruta Zgierz Kasztelan Żarnów  3:0
MUKS Pelikan Łowicz Diament Zduńska Wola  2:2
Róża Kutno WKS Wieluń  0:0
Laktoza Łyszkowice AKS SMS Łódź  0:6

Kolejka 4

AKS SMS Łódź MGKS Drzewica

2018-04-14

13:00

 7:0
WKS Wieluń MUKS Pelikan Łowicz  3:0
Diament Zduńska Wola MKP Boruta Zgierz  7:2
Kasztelan Żarnów Mazovia Rawa Maz.  1:1
Laktoza Łyszkowice Róża Kutno  0:4

Kolejka 5

MGKS Drzewica Kasztelan Żarnów

2018-04-18

17:00

 4:1
MKP Boruta Zgierz WKS Wieluń  1:1
Mazovia Rawa Maz. Diament Zduńska Wola  0:4
Róża Kutno AKS SMS Łódź  1:2
MUKS Pelikan Łowicz Laktoza Łyszkowice  10:1

Kolejka 6

Diament Zduńska Wola MGKS Drzewica

2018-04-21

11:00

 7:1
AKS SMS Łódź Kasztelan Żarnów  6:1
WKS Wieluń Mazovia Rawa Maz.  4:0
Róża Kutno MUKS Pelikan Łowicz  2:0
Laktoza Łyszkowice MKP Boruta Zgierz  0:4

Kolejka 7

MGKS Drzewica WKS Wieluń

2018-04-28

11:00

 3:2
MKP Boruta Zgierz Róża Kutno  1:1
MUKS Pelikan Łowicz AKS SMS Łódź  0:0
Kasztelan Żarnów Diament Zduńska Wola  0:5
Mazovia Rawa Maz. Laktoza Łyszkowice  4:1

Kolejka 8

Laktoza Łyszkowice MGKS Drzewica

2018-05-03

 10:00  1:8
MUKS Pelikan Łowicz MKP Boruta Zgierz  4:1
AKS SMS Łódź Diament Zduńska Wola  2:0
WKS Wieluń Kasztelan Żarnów  8:0
Róża Kutno Mazovia Rawa Maz.  5:0

Kolejka 9

MGKS Drzewica Róża Kutno

2018-05-05

11:00

 1:3
Diament Zduńska Wola WKS Wieluń  1:6
MKP Boruta Zgierz AKS SMS Łódź  2:4
Kasztelan Żarnów Laktoza Łyszkowice  2:1
Mazovia Rawa Maz. MUKS Pelikan Łowicz  1:1

Kolejka 10

MGKS Drzewica MUKS Pelikan Łowicz

2018-05-12

11:00

3:0
Mazovia Rawa Maz. MKP Boruta Zgierz 2:4
Diament Zduńska Wola Laktoza Łyszkowice 11:1
AKS SMS Łódź WKS Wieluń 0:1
Kasztelan Żarnów Róża Kutno 1:7

Kolejka 11

MKP Boruta Zgierz MGKS Drzewica

2018-05-16

17:30

3:2
Mazovia Rawa Maz. AKS SMS Łódź 0:3
MUKS Pelikan Łowicz Kasztelan Żarnów 6:0
Róża Kutno Diament Zduńska Wola 2:3
Laktoza Łyszkowice WKS Wieluń 0:6

Kolejka 12

MGKS Drzewica Mazovia Rawa Maz.

2018-05-19

11:00

2:0
Diament Zduńska Wola MUKS Pelikan Łowicz 8:3
AKS SMS Łódź Laktoza Łyszkowice 3:0
WKS Wieluń Róża Kutno 2:2
Kasztelan Żarnów MKP Boruta Zgierz 2:3

Kolejka 13

MGKS Drzewica AKS SMS Łódź

2018-05-26

11:00

0:6
MKP Boruta Zgierz Diament Zduńska Wola 2:3
MUKS Pelikan Łowicz WKS Wieluń 3:1
Róża Kutno Laktoza Łyszkowice 8:1
Mazovia Rawa Maz. Kasztelan Żarnów 2:1

Kolejka 14

Kasztelan Żarnów MGKS Drzewica

2018-05-30

17:00

0:2
AKS SMS Łódź Róża Kutno 2:0
Diament Zduńska Wola Mazovia Rawa Maz. 6:1
WKS Wieluń MKP Boruta Zgierz 4:2
Laktoza Łyszkowice MUKS Pelikan Łowicz 0:6

Kolejka 15

MGKS Drzewica Diament Zduńska Wola

2018-06-02

11:00

0:4
MUKS Pelikan Łowicz Róża Kutno 2:1
MKP Boruta Zgierz Laktoza Łyszkowice 4:0
Kasztelan Żarnów AKS SMS Łódź 0:10
Mazovia Rawa Maz. WKS Wieluń 4:8

Kolejka 16

WKS Wieluń MGKS Drzewica

2018-06-09

14:00 4:0
Róża Kutno MKP Boruta Zgierz 6:1
Diament Zduńska Wola Kasztelan Żarnów 7:0
AKS SMS Łódź MUKS Pelikan Łowicz 3:0
Laktoza Łyszkowice Mazovia Rawa Maz. 0:4

Kolejka 17

MGKS Drzewica Laktoza Łyszkowice

2018-06-13

17:00

3:1
Kasztelan Żarnów WKS Wieluń 1:4
Mazovia Rawa Maz. Róża Kutno 4:3
MKP Boruta Zgierz MUKS Pelikan Łowicz 2:2
Diament Zduńska Wola AKS SMS Łódź 1:4

Kolejka 18

Róża Kutno MGKS Drzewica

2018-06-16

11:00

6:1
MUKS Pelikan Łowicz Mazovia Rawa Maz. 2:0
AKS SMS Łódź MKP Boruta Zgierz 11:0
WKS Wieluń Diament Zduńska Wola 2:0
Laktoza Łyszkowice Kasztelan Żarnów 3:1