Terminarz


Klasa Okręgowa D2 Trampkarz gr. II (rocznik 2006-)

sobota, 26.08.2017
1 11:00 Szczerbiec Wolbórz KAJA Opoczno (k) 0 3
1 11:00 LKS Mniszków UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3 0
1 11:00 IKS Inowłódz RAP II Radomsko 0 8
1 11:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 12
niedziela, 27.08.2017
1 11:00 Ceramika Opoczno Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0 10
1 11:00 MGKS Drzewica UKS Gmina Rozprza 5 1
piątek, 01.09.2017
2 18:30 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 3 2
niedziela, 03.09.2017
2 11:00 RAP II Radomsko LKS Mniszków 5 2
2 11:00 UKS Gmina Rozprza IKS Inowłódz 4 0
2 11:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski MGKS Drzewica 4 1
2 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski Szczerbiec Wolbórz 2 0
sobota, 09.09.2017
3 11:00 Szczerbiec Wolbórz RAP II Radomsko 0 7
3 11:00 LKS Mniszków UKS Gmina Rozprza 2 1
3 11:00 IKS Inowłódz Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski 1 3
3 13:00 MGKS Drzewica Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 12
3 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki KAJA Opoczno (k) 3 2
niedziela, 10.09.2017
3 12:30 Ceramika Opoczno UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1 0
wtorek, 12.09.2017
2 16:00 KAJA Opoczno (k) Ceramika Opoczno 0 1
sobota, 16.09.2017
4 11:00 UKS Gmina Rozprza Szczerbiec Wolbórz 4 1
4 12:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki KAJA Opoczno (k) 10 1
niedziela, 17.09.2017
4 11:00 MGKS Drzewica IKS Inowłódz 0 3
4 11:00 RAP II Radomsko Ceramika Opoczno 4 0
4 13:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski LKS Mniszków 6 1
4 15:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1 2
sobota, 23.09.2017
5 09:00 IKS Inowłódz Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 1 18
5 13:00 LKS Mniszków MGKS Drzewica 2 3
5 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki RAP II Radomsko 0 0
5 15:30 KAJA Opoczno (k) UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1 2
niedziela, 24.09.2017
5 13:00 Ceramika Opoczno UKS Gmina Rozprza 3 0
czwartek, 28.09.2017
6 17:30 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 8 1
sobota, 30.09.2017
6 11:00 MGKS Drzewica Szczerbiec Wolbórz 6 1
6 11:00 IKS Inowłódz LKS Mniszków 2 0
6 11:00 UKS Gmina Rozprza Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0 6
6 11:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski Ceramika Opoczno 1 3
sobota, 07.10.2017
7 13:00 LKS Mniszków Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 13
7 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski 7 0
7 16:00 Szczerbiec Wolbórz IKS Inowłódz 3 3
niedziela, 08.10.2017
7 11:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski RAP II Radomsko 2 3
7 11:00 KAJA Opoczno (k) UKS Gmina Rozprza 2 1
7 15:00 Ceramika Opoczno MGKS Drzewica 4 1
wtorek, 10.10.2017
5 18:00 Szczerbiec Wolbórz Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski 1 4
środa, 11.10.2017
8 18:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki RAP II Radomsko 6 0
sobota, 14.10.2017
8 11:00 LKS Mniszków Szczerbiec Wolbórz 3 0
8 11:00 IKS Inowłódz Ceramika Opoczno 4 5
8 11:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski KAJA Opoczno (k) 3 1
8 14:00 MGKS Drzewica Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0 6
niedziela, 15.10.2017
8 11:00 UKS Gmina Rozprza UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0 4
środa, 18.10.2017
11 15:45 MGKS Drzewica RAP II Radomsko 0 4
sobota, 21.10.2017
9 11:00 Szczerbiec Wolbórz Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 17
9 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski 4 0
niedziela, 22.10.2017
9 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki IKS Inowłódz 10 0
9 11:00 RAP II Radomsko UKS Gmina Rozprza 7 0
9 11:00 KAJA Opoczno (k) MGKS Drzewica 1 1
9 13:00 Ceramika Opoczno LKS Mniszków 3 0
sobota, 28.10.2017
10 11:00 MGKS Drzewica UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0 4
10 11:00 LKS Mniszków Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0 10
10 11:00 IKS Inowłódz KAJA Opoczno (k) 1 2
10 15:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki UKS Gmina Rozprza 6 1
10 16:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski RAP II Radomsko 1 4
sobota, 04.11.2017
11 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki Szczerbiec Wolbórz 7 0
niedziela, 05.11.2017
11 11:00 UKS Gmina Rozprza Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski 0 1
11 11:00 KAJA Opoczno (k) LKS Mniszków 3 2
11 13:00 Ceramika Opoczno Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 1 4
11 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski IKS Inowłódz 12 2
czwartek, 09.11.2017
10 18:00 Szczerbiec Wolbórz Ceramika Opoczno 1 0
sobota, 18.11.2017
6 11:00 RAP II Radomsko KAJA Opoczno (k) 3 0
sobota, 07.04.2018
12 11:00 UKS Gmina Rozprza MGKS Drzewica 3 0
niedziela, 08.04.2018
12 10:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski 11 0
12 11:00 RAP II Radomsko IKS Inowłódz 13 0
12 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski LKS Mniszków 2 0
12 15:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki Ceramika Opoczno 2 0
sobota, 14.04.2018
13 11:00 MGKS Drzewica Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski 1 3
13 11:00 Szczerbiec Wolbórz UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1 1
13 11:30 IKS Inowłódz UKS Gmina Rozprza 2 3
niedziela, 15.04.2018
13 11:00 Ceramika Opoczno KAJA Opoczno (k) 5 1
13 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 2 5
środa, 18.04.2018
13 16:00 LKS Mniszków RAP II Radomsko 1 6
sobota, 21.04.2018
14 11:00 RAP II Radomsko Szczerbiec Wolbórz 10 0
14 11:30 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki MGKS Drzewica 18 0
14 13:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski IKS Inowłódz 6 1
niedziela, 22.04.2018
14 11:00 UKS Gmina Rozprza LKS Mniszków 0 0
14 11:00 KAJA Opoczno (k) Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0 5
14 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski Ceramika Opoczno 2 1
sobota, 28.04.2018
15 11:00 Szczerbiec Wolbórz UKS Gmina Rozprza 0 3
15 11:00 LKS Mniszków Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski 4 2
15 11:30 IKS Inowłódz MGKS Drzewica 1 3
niedziela, 29.04.2018
15 11:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 2 0
15 12:00 KAJA Opoczno (k) Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 5
15 13:00 Ceramika Opoczno RAP II Radomsko 0 2
sobota, 05.05.2018
16 11:00 RAP II Radomsko Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 3 0
16 13:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski Szczerbiec Wolbórz 6 0
niedziela, 06.05.2018
16 11:00 UKS Gmina Rozprza Ceramika Opoczno 0 1
16 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski KAJA Opoczno (k) 3 0
16 14:00 MGKS Drzewica LKS Mniszków 0 3
środa, 09.05.2018
16 17:30 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki IKS Inowłódz 12 1
12 18:00 KAJA Opoczno (k) Szczerbiec Wolbórz 5 1
sobota, 12.05.2018
17 11:00 Szczerbiec Wolbórz MGKS Drzewica 0 9
17 11:00 LKS Mniszków IKS Inowłódz 2 2
niedziela, 13.05.2018
17 11:00 Ceramika Opoczno Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski 1 0
17 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 1 3
17 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki UKS Gmina Rozprza 6 0
środa, 16.05.2018
18 17:00 RAP II Radomsko UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 3 0
sobota, 19.05.2018
18 11:00 UKS Gmina Rozprza KAJA Opoczno (k) 1 1
18 11:30 IKS Inowłódz Szczerbiec Wolbórz 5 1
18 12:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki LKS Mniszków 14 0
18 14:00 MGKS Drzewica Ceramika Opoczno 0 5
niedziela, 20.05.2018
18 15:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0 4
środa, 23.05.2018
17 18:00 KAJA Opoczno (k) RAP II Radomsko 0 3
sobota, 26.05.2018
19 11:00 Szczerbiec Wolbórz LKS Mniszków 0 1
19 11:00 RAP II Radomsko Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 1 2
19 14:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki MGKS Drzewica 7 0
niedziela, 27.05.2018
19 11:00 KAJA Opoczno (k) Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski 3 0
19 13:00 Ceramika Opoczno IKS Inowłódz 9 0
19 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski UKS Gmina Rozprza 2 0
środa, 30.05.2018
20 16:00 UKS Gmina Rozprza RAP II Radomsko 0 8
20 16:30 IKS Inowłódz Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1 1
20 17:00 MGKS Drzewica KAJA Opoczno (k) 2 3
20 17:00 LKS Mniszków Ceramika Opoczno 0 0
20 17:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0 5
20 17:30 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki Szczerbiec Wolbórz 17 0
sobota, 02.06.2018
21 11:00 RAP II Radomsko Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski 7 1
niedziela, 03.06.2018
21 11:00 UKS Gmina Rozprza Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki 0 6
21 11:00 KAJA Opoczno (k) IKS Inowłódz 3 0
21 13:00 Ceramika Opoczno Szczerbiec Wolbórz 14 0
21 13:00 UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski MGKS Drzewica 7 0
21 13:00 Mazovia I Tomaszów Mazowiecki LKS Mniszków 2 0
środa, 06.06.2018
22 17:00 Concordia 1909 II Piotrków Trybunalski UKS Gmina Rozprza 3 0
22 18:00 RAP II Radomsko MGKS Drzewica 8 1
niedziela, 10.06.2018
22 11:00 Szczerbiec Wolbórz Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0 6
22 11:00 LKS Mniszków KAJA Opoczno (k) 0 3
22 11:00 IKS Inowłódz UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 0 1
22 11:00 Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki Ceramika Opoczno 7 2