Terminarz


II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy (rocznik 2001 i młodsi)

W rundzie jesiennej sezonu 2017/2018 drużyna ta występowała w II lidze wojewódzkiej B1 (Junior Młodszy), po czym została wycofana z rozgrywek.

Kolejka 1 w dniach 30-08-2017

MGKS Drzewica AKS SMS Łódź 2017-08-30 17:00 1:7
MULKS Łask LKS Mierzyn 2017-08-30 17:00 1:10
Więcej Niż Sport Łódź Unia Skierniewice 2017-08-30 17:00 3:1
Sokół Aleksandrów Łódzki pauzuje

Kolejka 2 w dniach 02-09-2017/03-09-2017

LKS Mierzyn MGKS Drzewica 2017-09-02 11:00 5:2
Unia Skierniewice AKS SMS Łódź 2017-09-02 11:00 0:2
Więcej Niż Sport Łódź Sokół Aleksandrów Łódzki 2017-09-03 14:00  2:0
MULKS Łask pauzuje

Kolejka 3 w dniach 09-09-2017/10-09-2017

Sokół Aleksandrów Łódzki Unia Skierniewice 2017-09-09 10:00  4:1
MULKS Łask Więcej Niż Sport Łódź 2017-09-10 11:00  0:0
AKS SMS Łódź LKS Mierzyn 2017-09-10 15:00  3:0
MGKS Drzewica pauzuje

Kolejka 4 w dniach 16-09-2017/17-09-2017

Unia Skierniewice LKS Mierzyn 2017-09-17 13:00 1:1
Sokół Aleksandrów Łódzki MULKS Łask 2017-09-16 10:00 5:2
Więcej Niż Sport Łódź MGKS Drzewica 2017-09-17 13:30 16:0
AKS SMS Łódź pauzuje

Kolejka 5 w dniach 20-09-2017

AKS SMS Łódź Więcej Niż Sport Łódź 2017-11-15 15:00  2:1
MGKS Drzewica Sokół Aleksandrów Łódzki 2017-09-20 17:00  1:4
MULKS Łask Unia Skierniewice 2017-09-27 16:45  2:2
LKS Mierzyn pauzuje

Kolejka 6 w dniach 23-09-2017/24-09-2017

Sokół Aleksandrów Łódzki AKS SMS Łódź 2017-09-23 10:00  0:3
MULKS Łask MGKS Drzewica 2017-09-23 11:00  4:1
Więcej Niż Sport Łódź LKS Mierzyn 2017-09-24 16:00  2:3
Unia Skierniewice pauzuje

Kolejka 7 w dniach 30-09-2017/01-10-2017

AKS SMS Łódź MULKS Łask 2017-09-30 15:00 2:0
LKS Mierzyn Sokół Aleksandrów Łódzki 2017-09-30 11:00 2:1
MGKS Drzewica Unia Skierniewice 2017-09-30 14:00 2:3
Więcej Niż Sport Łódź pauzuje

 Kolejka 8 w dniach 07-10-2017/08-10-2017

AKS SMS Łódź MGKS Drzewica 2017-10-07 15:00  7:1
LKS Mierzyn MULKS Łask 2017-10-07 11:00  4:0
Unia Skierniewice Więcej Niż Sport Łódź 2017-10-08 11:00  0:1
Sokół Aleksandrów Łódzki pauzuje

Kolejka 9 w dniach 14-10-2017/15-10-2017

AKS SMS Łódź Unia Skierniewice 2017-10-14 13:00  0:0
Sokół Aleksandrów Łódzki Więcej Niż Sport Łódź 2017-10-14 10:00  1:1
MGKS Drzewica LKS Mierzyn 2017-10-15 11:00  1:2
MULKS Łask pauzuje

Kolejka 10 w dniach 21-10-2017/22-10-2017

LKS Mierzyn AKS SMS Łódź 2017-10-21 11:00 0:1
Unia Skierniewice Sokół Aleksandrów Łódzki 2017-10-22 15:00 1:3
Więcej Niż Sport Łódź MULKS Łask 2017-10-22 16:00  3:0
MGKS Drzewica pauzuje

Kolejka 11 w dniach 28-10-2017/29-10-2017

MULKS Łask Sokół Aleksandrów Łódzki 2017-10-28 11:00 1:5
LKS Mierzyn Unia Skierniewice 2017-10-28 11:00  2:0
MGKS Drzewica Więcej Niż Sport Łódź 2017-10-29 14:00 1:6
AKS SMS Łódź pauzuje

Kolejka 12 w dniach 04-11-2017/05-11-2017

Unia Skierniewice MULKS Łask 2017-11-04 11:00 2:0
Sokół Aleksandrów Łódzki MGKS Drzewica 2017-11-04 11:00 3:0
Więcej Niż Sport Łódź AKS SMS Łódź 2017-11-05 14:00 1:0
LKS Mierzyn pauzuje

Kolejka 13 w dniach 11-11-2017/12-11-2017

AKS SMS Łódź Sokół Aleksandrów Łódzki 2017-11-10 19:30  3:1
LKS Mierzyn Więcej Niż Sport Łódź 2017-11-11 11:00  6:2
MGKS Drzewica MULKS Łask 2017-11-12 13:00  2:0
Unia Skierniewice pauzuje

Kolejka 14 w dniach 18-11-2017/19-11-2017

Sokół Aleksandrów Łódzki LKS Mierzyn 2017-11-18 10:00  3:1
MULKS Łask AKS SMS Łódź 2017-11-18 11:00  0:4
Unia Skierniewice MGKS Drzewica 2017-11-19 11:00  1:0
Więcej Niż Sport Łódź pauzuje