Kadra


link do zdjęcia w pełnym rozmiarze

Ze względu na obowiązujące w tych rozgrywkach zmiany hokejowe, nie prowadzone są statystyki czasu spędzonego na boisku. Podajemy zatem w meczach której kolejki brał udział dany zawodnik, i czy był w składzie W – wyjściowym, czy R – rezerwowy.
I kolejka – vs RKS Rzeczyca 2:6 (w), bramki Mateusz Stobieniecki, Wiktor Matuszczak
II kolejka – vs Ceramika Opoczno 0:4 (w)
III kolejka – vs Stal Niewiadów 1:1 (d), bramka Arkadiusz Olak
IV kolejka – vs LKS Mniszków 4:3 (w), bramki Konrad Pawul 2, Arkadiusz Olak, Łukasz Pawul
V kolejka – vs Lechia Tomaszów Maz. 4:2 (d), bramki Konrad Pawul 2, Franciszek Bomba, Kacper Miązek
VI kolejka – pauza
VII kolejka – vs LKS Radzice 4:1 (d), bramki Łukasz Pawul 2, Konrad Pawul, Franciszek Bomba
VIII kolejka – vs Olimpia Wola Załężna 3:2 (w), bramki Arkadiusz Olak 2, Łukasz Pawul
IX kolejka – vs Kasztelan Żarnów 4:1 (d), bramki Konrad Pawul 2, Arkadiusz Olak, Wiktor Matuszczak
Po rundzie jesiennej nasza drużyna zajmuje 4. miejsce, mając tak samo 16 punktów jak Ceramika Opoczno (2.) i RKS Rzeczyca (3.). Liderem z 21 punktami jest Kasztelan Żarnów. Pełna tabela i terminarz.
X kolejka – vs RKS Rzeczyca 5:1 (d), bramki Arkadiusz Olak 3, Łukasz Pawul, Wiktor Matuszczak
XI kolejka – vs Ceramika Opoczno 1:1 (d), bramka Wiktor Matuszczak
XII kolejka – vs Stal Niewiadów 3:0 (w), bramki Konrad Pawul, Arkadiusz Olak, Franciszek Bomba
XIII kolejka – vs LKS Mniszków 7:0 (d), bramki Arkadiusz Olak 2, Wiktor Matuszczak 2, Franciszek Bomba, Kacper Matysiak, Konrad Pawul
XIV kolejka – vs Lechia Tomaszów Maz. 1:1 (w), bramka Arkadiusz Pawul
XV kolejka – pauza
XVI kolejka – vs LKS Radzice 3:0 (w), bramki Konrad Pawul 2, Franciszek Bomba
XVII kolejka – Olimpia Wola Załężna 8:0 (d), bramki Franciszek Bomba 3, Arkadiusz Olak 3, Wiktor Matuszczak, Kacper Matysiak
XVIII kolejka – vs Kasztelan Żarnów 1:6 (w), bramka Kacper Miązek

Imię i nazwisko

K I

K II

K III

K IV

K V

K VI

K VII

K VIII

K IX

K X

K XI

K XII

K XIII

K XIV

K XV

K XVI

K XVII

K XVIII

BIEŃ JAKUB

W

W

W

W

W

R

R

R

 =

BOMBA FRANCISZEK

W

W

W

R

W

R

W W R
R = W W W

GAWRYŚ MATEUSZ

R

R

R

R

R

 =

KOC TOMASZ

R

 =

ŁOŚ MIKOŁAJ

R

R

R

R

R

 =

MATUSZCZAK TOBIASZ

 =

MATUSZCZAK WIKTOR

W

W

W

R

W

60 B2*

W

W

W

W
W
W W R = W W

MATYSIAK KACPER

W

W

W

W

W

W

W W R W W  = W R

MIĄZEK KACPER

W

W

 = W

NOGA JAKUB

R

R

R

W

W

R

R R W  R  R = R

NOGA KACPER

 =

OLAK ARKADIUSZ

R

R

W

W

R

W

W

W

W
R W
R W = W W R

PAWUL KONRAD

W

W

W

W

W

80 B2*

W

W

W

W W
W W = W W

PAWUL ŁUKASZ

W

W

W

W

W

80 B2*

W

W

W

W
W R W W = W W W

PIEKARSKI JAKUB

R

R

W

R

R R = R R

POMYKAŁA WIKTOR

R

R

R

R

R

R

R R  = R

SKŁADOWSKI DAWID

R

R

W

W

W W W W W = W W W

STOBIENIECKI MATEUSZ

W

W

W

W

W

20 B2*

W

W

W

W W W W W = W W W

SZYMAŃSKI JAKUB

R

W

W

R

R

R W R = R R

WIKTOROWICZ PRZEMYSŁAW

W

W

W

W

W

R W W W W = W W W

WIKTOROWICZ TOMASZ

R

R

R

W

R

R

R

R

R  =

WÓJCIK JAKUB

W

W

W

W

R

W

W R R W W = W W
 STĘPIEŃ KACPER W W W W W = W W W
 NOWAK KACPER R R R

x B2* – x- minutowy występ w meczu klasy B2 Junior Młodszy