Terminarz


sobota, 27.08.2016
1 11:00 LZS Świt Kamieńsk LKS Luciążanka Przygłów 4 2
1 11:00 GLKS Włókniarz Moszczenica UMKS Grabka Grabica 5 0
1 12:00 LKS IKS Inowłódz AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1 4
niedziela, 28.08.2016
1 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna MGKS Drzewica 0 3
1 17:00 LKS Atom Januszewice LKS Astoria Szczerców 5 1
sobota, 03.09.2016
2 11:00 LKS Astoria Szczerców LZS Świt Kamieńsk 0 5
2 11:00 MGKS Drzewica LKS IKS Inowłódz 6 1
2 15:00 AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki LKS Atom Januszewice 6 0
niedziela, 04.09.2016
2 11:00 LKS Czarnocin LUKS Mroczków-Dzielna 2 2
2 11:00 MKS Pilica Przedbórz GLKS Włókniarz Moszczenica 0 0
środa, 07.09.2016
3 16:00 UMKS Grabka Grabica MKS Pilica Przedbórz 0 3
3 16:00 LKS IKS Inowłódz LKS Czarnocin 3 0
3 16:30 LZS Świt Kamieńsk AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 2 4
3 17:00 LKS Atom Januszewice MGKS Drzewica 0 1
3 17:00 GLKS Włókniarz Moszczenica LKS Luciążanka Przygłów 9 1
sobota, 10.09.2016
4 11:00 LKS Astoria Szczerców GLKS Włókniarz Moszczenica 0 1
niedziela, 11.09.2016
4 11:00 MGKS Drzewica LZS Świt Kamieńsk 1 1
4 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna LKS IKS Inowłódz 0 0
4 14:30 LKS Luciążanka Przygłów UMKS Grabka Grabica 1 4
sobota, 17.09.2016
5 11:00 LZS Świt Kamieńsk LKS Czarnocin 4 1
5 11:00 GLKS Włókniarz Moszczenica AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1 0
5 13:00 MKS Pilica Przedbórz LKS Luciążanka Przygłów 6 1
5 16:00 LKS Atom Januszewice LUKS Mroczków-Dzielna 2 2
niedziela, 18.09.2016
5 13:30 UMKS Grabka Grabica LKS Astoria Szczerców 2 0
sobota, 24.09.2016
6 11:00 LKS Astoria Szczerców MKS Pilica Przedbórz 2 3
6 11:00 MGKS Drzewica GLKS Włókniarz Moszczenica 0 10
niedziela, 25.09.2016
6 11:00 LKS IKS Inowłódz LKS Atom Januszewice 2 2
6 12:00 LUKS Mroczków-Dzielna LZS Świt Kamieńsk 0 3
6 17:00 AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki UMKS Grabka Grabica 7 1
sobota, 01.10.2016
7 12:00 UMKS Grabka Grabica MGKS Drzewica 3 0
7 12:00 MKS Pilica Przedbórz AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1 1
niedziela, 02.10.2016
7 11:00 LZS Świt Kamieńsk LKS IKS Inowłódz 3 2
7 11:00 GLKS Włókniarz Moszczenica LKS Czarnocin 3 0
7 12:00 LKS Luciążanka Przygłów LKS Astoria Szczerców 2 2
sobota, 08.10.2016
8 11:00 MGKS Drzewica MKS Pilica Przedbórz 1 6
niedziela, 09.10.2016
8 11:00 LKS Czarnocin UMKS Grabka Grabica 1 2
8 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna GLKS Włókniarz Moszczenica 0 3
8 15:00 AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki LKS Luciążanka Przygłów 8 2
8 15:30 LKS Atom Januszewice LZS Świt Kamieńsk 3 0
sobota, 15.10.2016
9 11:00 LKS Astoria Szczerców AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 3 3
9 12:00 MKS Pilica Przedbórz LKS Czarnocin 1 1
niedziela, 16.10.2016
9 09:00 UMKS Grabka Grabica LUKS Mroczków-Dzielna 3 4
9 11:00 GLKS Włókniarz Moszczenica LKS IKS Inowłódz 9 0
9 12:00 LKS Luciążanka Przygłów MGKS Drzewica 3 2
sobota, 22.10.2016
10 11:00 MGKS Drzewica LKS Astoria Szczerców 7 0
10 12:00 LKS IKS Inowłódz UMKS Grabka Grabica 1 1
niedziela, 23.10.2016
10 11:00 LKS Czarnocin LKS Luciążanka Przygłów 3 4
10 11:00 LKS Atom Januszewice GLKS Włókniarz Moszczenica 1 3
10 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna MKS Pilica Przedbórz 0 4
sobota, 29.10.2016
11 11:00 GLKS Włókniarz Moszczenica LZS Świt Kamieńsk 1 0
11 13:30 UMKS Grabka Grabica LKS Atom Januszewice 6 2
niedziela, 30.10.2016
11 11:00 LKS Astoria Szczerców LKS Czarnocin 2 1
11 11:00 MKS Pilica Przedbórz LKS IKS Inowłódz 2 1
11 13:30 LKS Luciążanka Przygłów LUKS Mroczków-Dzielna 0 3
11 15:00 AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki MGKS Drzewica 2 1
sobota, 05.11.2016
12 12:00 LKS IKS Inowłódz LKS Luciążanka Przygłów 3 0
12 13:00 LKS Atom Januszewice MKS Pilica Przedbórz 5 0
niedziela, 06.11.2016
12 11:00 LKS Czarnocin AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 2 3
12 11:00 LZS Świt Kamieńsk UMKS Grabka Grabica 1 0
12 13:00 LUKS Mroczków-Dzielna LKS Astoria Szczerców 5 2
piątek, 11.11.2016
4 11:00 LKS Czarnocin LKS Atom Januszewice 0 1
sobota, 12.11.2016
13 11:00 LKS Astoria Szczerców LKS IKS Inowłódz 2 1
niedziela, 13.11.2016
13 11:00 MKS Pilica Przedbórz LZS Świt Kamieńsk 3 3
13 13:00 MGKS Drzewica LKS Czarnocin 3 0
13 13:00 LKS Luciążanka Przygłów LKS Atom Januszewice 1 3
13 13:00 AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki LUKS Mroczków-Dzielna 7 0
sobota, 25.03.2017
14 11:00 LKS Astoria Szczerców LKS Atom Januszewice 2 2
14 11:00 MGKS Drzewica LUKS Mroczków-Dzielna 6 0
14 15:30 UMKS Grabka Grabica GLKS Włókniarz Moszczenica 0 5
niedziela, 26.03.2017
14 15:00 LKS Luciążanka Przygłów LZS Świt Kamieńsk 0 3
14 15:00 AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki LKS IKS Inowłódz 10 1
sobota, 01.04.2017
15 11:00 LZS Świt Kamieńsk LKS Astoria Szczerców 3 0
15 11:00 LKS IKS Inowłódz MGKS Drzewica 1 3
15 12:00 LUKS Mroczków-Dzielna LKS Czarnocin 2 1
15 15:00 LKS Atom Januszewice AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0 6
niedziela, 02.04.2017
15 11:00 GLKS Włókniarz Moszczenica MKS Pilica Przedbórz 1 1
sobota, 08.04.2017
16 11:00 LKS Czarnocin LKS IKS Inowłódz 1 1
16 11:00 MKS Pilica Przedbórz UMKS Grabka Grabica 2 2
16 14:00 MGKS Drzewica LKS Atom Januszewice 3 0
niedziela, 09.04.2017
16 15:00 AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki LZS Świt Kamieńsk 7 0
16 16:00 LKS Luciążanka Przygłów GLKS Włókniarz Moszczenica 0 3
piątek, 14.04.2017
17 00:00 UMKS Grabka Grabica LKS Luciążanka Przygłów 3 0
17 11:00 LKS Atom Januszewice LKS Czarnocin 5 1
17 12:00 LKS IKS Inowłódz LUKS Mroczków-Dzielna 5 1
17 12:00 GLKS Włókniarz Moszczenica LKS Astoria Szczerców 0 2
sobota, 15.04.2017
17 11:00 LZS Świt Kamieńsk MGKS Drzewica 4 1
sobota, 22.04.2017
18 00:00 LKS Luciążanka Przygłów MKS Pilica Przedbórz 0 3
18 11:00 LKS Astoria Szczerców UMKS Grabka Grabica 1 2
18 11:00 LKS Czarnocin LZS Świt Kamieńsk 1 1
niedziela, 23.04.2017
18 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna LKS Atom Januszewice 0 1
18 11:00 AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki GLKS Włókniarz Moszczenica 4 2
sobota, 29.04.2017
19 11:00 UMKS Grabka Grabica AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 1 2
19 11:00 GLKS Włókniarz Moszczenica MGKS Drzewica 1 2
środa, 03.05.2017
20 13:00 LKS Czarnocin GLKS Włókniarz Moszczenica 0 4
20 13:00 MGKS Drzewica UMKS Grabka Grabica 6 0
20 15:00 LKS IKS Inowłódz LZS Świt Kamieńsk 1 0
20 15:00 AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki MKS Pilica Przedbórz 16 1
sobota, 06.05.2017
20 00:00 LKS Astoria Szczerców LKS Luciążanka Przygłów 3 0
21 00:00 LKS Luciążanka Przygłów AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 0 3
21 11:00 UMKS Grabka Grabica LKS Czarnocin 2 2
19 11:00 LKS Atom Januszewice LKS IKS Inowłódz 2 2
21 11:00 GLKS Włókniarz Moszczenica LUKS Mroczków-Dzielna 3 0
21 13:00 MKS Pilica Przedbórz MGKS Drzewica 0 2
środa, 10.05.2017
19 17:30 MKS Pilica Przedbórz LKS Astoria Szczerców 2 0
sobota, 13.05.2017
22 11:00 LKS Czarnocin MKS Pilica Przedbórz 4 2
21 13:00 LZS Świt Kamieńsk LKS Atom Januszewice 0 3
niedziela, 14.05.2017
22 00:00 MGKS Drzewica LKS Luciążanka Przygłów 3 0
22 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna UMKS Grabka Grabica 3 1
22 12:00 LKS IKS Inowłódz GLKS Włókniarz Moszczenica 2 1
22 15:00 AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki LKS Astoria Szczerców 11 0
sobota, 20.05.2017
23 10:00 GLKS Włókniarz Moszczenica LKS Atom Januszewice 0 2
23 11:00 LKS Astoria Szczerców MGKS Drzewica 3 0
23 11:00 UMKS Grabka Grabica LKS IKS Inowłódz 0 6
23 13:00 MKS Pilica Przedbórz LUKS Mroczków-Dzielna 3 3
niedziela, 21.05.2017
23 00:00 LKS Luciążanka Przygłów LKS Czarnocin 0 3
sobota, 27.05.2017
24 11:00 LKS Czarnocin LKS Astoria Szczerców 1 3
24 11:00 LZS Świt Kamieńsk GLKS Włókniarz Moszczenica 1 8
24 11:00 MGKS Drzewica AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 7 3
24 11:00 LKS IKS Inowłódz MKS Pilica Przedbórz 3 0
24 17:00 LKS Atom Januszewice UMKS Grabka Grabica 5 0
niedziela, 28.05.2017
24 00:00 LUKS Mroczków-Dzielna LKS Luciążanka Przygłów 3 0
środa, 31.05.2017
19 17:30 LZS Świt Kamieńsk LUKS Mroczków-Dzielna 4 0
sobota, 03.06.2017
25 00:00 LKS Luciążanka Przygłów LKS IKS Inowłódz 0 3
25 11:00 LKS Astoria Szczerców LUKS Mroczków-Dzielna 3 0
25 11:00 UMKS Grabka Grabica LZS Świt Kamieńsk 3 0
25 11:00 MKS Pilica Przedbórz LKS Atom Januszewice 1 4
25 11:00 AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki LKS Czarnocin 9 1
sobota, 10.06.2017
26 11:00 LKS Czarnocin MGKS Drzewica 1 2
26 11:00 LZS Świt Kamieńsk MKS Pilica Przedbórz 2 1
26 11:00 LKS IKS Inowłódz LKS Astoria Szczerców 3 1
26 11:00 LUKS Mroczków-Dzielna AP UKS Mazovia I Tomaszów Mazowiecki 2 4