Młodzież: awans Trampkarzy, wycofanie Juniorów

Po raz kolejny w nietypowych okolicznościach, lecz tym razem jak najbardziej zasłużenie awans na szczebel wojewódzki (II liga C2) uzyskała jedna z naszych drużyn młodzieżowych.
Są to Trampkarze r. 2004, trenowani przez Mariusza Wrzoska. Przygotowywali się oni do barażu o awans po wygraniu rundy jesiennej na szczeblu okręgowym, tymczasem do Klubu wpłynęło pismo o uzyskaniu awansu wraz z mającą być środowym i sobotnim rywalem – drużyną Laktozy Łyszkowice. Powodem takiego stanu jest oprócz poszerzenia ligi rezygnacja z występów przez jeden z piotrkowskich zespołów. Oznacza to dla Klubu kolejne wyróżnienie dzięki bardzo dobrej pracy szkoleniowej lokalnego animatora sportu i zawodnika MGKSu – Mariusza Wrzoska.
Juniorzy r. 2001 natomiast z rozgrywek II ligi wojewódzkiej B1 zostali wycofani. Powodem tego jest niskie zaangażowanie i zaledwie ok. 20% frekwencji na treningach od początku sezonu. Do drużyny Seniorów dołącza jedynie trenujący na poważnie 15-letni Jakub Bednarczyk, zaś pozostali wciąż są mile widziani w kontekście przywrócenia drużyny do rozgrywek okręgowych od kolejnego sezonu. Taki scenariusz póki co jednak się nie zapowiada, gdyż warunkiem tego jest zainteresowanie Klubem i treningami wraz z pierwszą drużyną. Część chłopców rzekomo zainteresowana jest nadal grą, prawdopodobnie w innych Klubach, jednak oficjalne informacje o transferach mają miejsce jedynie w przypadku Jakuba Kacprzaka, który z racji na naukę w Szkole Kadetów w Lipinach, chce nie tracić kontaktu z piłką i reprezentować barwy tamtejszego UKSu SMS.