Menu Zamknij

MGKS górą w thrillerze ze Świtem

Choć zaczęło się świetnie, to było bardzo nerwowo. W VI kolejce podejmowaliśmy rywali, z którymi w ostatnich sezonach rozgrywał bardzo ciekawe pojedynki – i tak było też tym razem. Po pełnym emocji meczu, w którym kibice zobaczyli aż 7 bramek, 3 punkty zostały w Drzewicy dzięki wygranej 4:3.

Strzelcami bramek byli Wojciech Ruta – który dobił do podium klasyfikacji strzelców, zdobywając 5 gola w sezonie, Radek Kaczmarek – który popisał się kolejnym golem bezpośrednio z rzutu wolnego oraz Łukasz Grzybek, coraz pewniejszy egzekutor. Prowadziliśmy 1:0, wyrównanie i znów prowadzenie 2:1, potem 3:1. Ambitnie walczący Świt na przestrzeni dwóch minut wyrównał w okolicach 53 minuty. Po kolejnych pół godzinach, padł zwycięski gol autorstwa Łukasza Grzybka. W naszych barwach zadebiutował kolejny po Kacprze Świąderze młodzieżowiec, który przyszedł z Ceramiki Opoczno – Mikołaj Pecyna. Witamy w żółto-niebieskich barwach.

🏆 VI kolejka kl. „O”:
MGKS Drzewica – Świt Kamieńsk 4:3 (2:1)
⚽ Wojciech Ruta, Radosław Kaczmarek, Łukasz Grzybek 2
📝 Tąder – Sarwa, Matyja, Starus, Stobieniecki, Wasilewski (70 Pecyna), Kaczmarek (62 Świąder), Wiktorowicz (33 Wrzosek), Miązek, Ruta, Grzybek (85 Małek)
🔃 Jędrzejczak, J. Kucharczyk, Listkiewicz

W kolejnym meczu ligowym już trzeci raz w tym sezonie zmierzymy się z Olimpią Wola Zał.