Kategorie:

LKS Radzice ze zmiennym szczęściem w czerwcu

Avatar
Opublikowane przez redaktor

🏆 XIII kolejka kl. „A”:
LKS Radzice – Relax Czerniewice 0:2 (0:0)
📝 Pawul – Barski, Stępień, Orłowski, Migowski, Sadzikowski, Kopytowski (87 Wujek), Jaworski (87 Dawid Barul), Lipiński (84 Gapys), Konrad Cieślik (60 Kuleta), Bartosz Barul (80 Mastalerek)
🔃 Marszałek

🏆 XIV kolejka kl. „A”:
RKS Rzeczyca – LKS Radzice 5:0 (0:0)
📝 Gapys – Kopytowski, Jaworski, Orłowski, Barski, M. Wrzosek, Gruszczyński (69 Wujek), Konrad Cieślik (75 Marszałek), Lipiński (80 Dawid Barul), Stępień (60 Bartosz Barul), Osiński (25 Marszałek)

🏆 XV kolejka kl. „A”:
LKS Wola Chojnata – LKS Radzice 3:5 (1:2)
⚽ Michał Kopytowski 3, Jaworski, Mastalerek
📝 Pawul – Kopytowski, Wujek, T. Wrzosek, Jaworski, Gruszczyński, Bartosz Barul, Migowski, Mastalerek, Pajchert, Barski

Klasa A grupa V

LpNazwaMPB+B-ZRP
1LKS Mniszków204256251334
2LKS Luciąża Przygłów204268311334
3IKS Inowłódz204258331334
4Kasztelan Żarnów203964271235
5LKS Radzice203442411118
6RKS Rzeczyca20325039956
7Pilica Tomaszów20304940938
8Relax Czerniewice202650518210
9LKS Wola Wola Chojnata202451688012
10LUKS Mroczków-Dzielna201953716113
11Błysk Aleksandrów201740585213
12Białka Biała Rawska200101070020
Aktualna tabela

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.