Kategorie:

LKS Radzice zakończył sezon na 5. miejscu

Avatar
Opublikowane przez redaktor

🏆 XXI kolejka kl. „A”:
Białka Biała Rawska – LKS Radzice 0:5 (0:3)
⚽ Konrad Cieślik 2, Kopytowski, Barski, Jaworski
📝 Pawul – Wrzosek M., Jaworski, Gruszczyński, Bartosz Barul, Stępień (46 Mastalerek), Wujek (75 Kuleta), Orłowski (63 Marszałek), Kopytowski (80 Dawid Barul), Konrad Cieślik (68 Miązek)

🏆 XXII kolejka kl. „A”:
LKS Radzice – Kasztelan Żarnów 2:4 (0:2)
⚽ Barski, samobójcza
📝 Gruszczyński – Migowski, Stępień, Orłowski, Barski, Wrzosek M., Wrzosek T. (85 Marszałek), Miązek (25 Gapys), Konrad Cieślik (75 Mastalerek), Bartosz Barul (70 Kopytowski), Jaworski (80 Dawid Barul)
🔃 Wujek

Klasa A grupa V

LpNazwaMPB+B-ZRP
1IKS Inowłódz224862331534
2LKS Mniszków224661261444
3Kasztelan Żarnów224369301345
4LKS Luciąża Przygłów224269381336
5LKS Radzice223749451219
6RKS Rzeczyca223555441057
7Pilica Tomaszów223354421039
8LKS Wola Wola Chojnata2230606910012
9Relax Czerniewice222852538410
10LUKS Mroczków-Dzielna222260797114
11Błysk Aleksandrów221742705215
12Białka Biała Rawska220111150022
Końcowa tabela sezonu 2020/2021

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.