radzice
Kategorie:

Kolejna przegrana Radzic i zwycięski come-back

Avatar
Opublikowane przez redaktor

W dwóch ostatnich meczach LKS Radzice najpierw przegrał w Tomaszowie, a następnie odrobił 3-bramkowe starty i wygrał z LUKSem Mroczków-Dzielna. Szanse na awans do Klasy Okręgowej nadal są.

🏆 XIX kolejka kl. „A”:
Pilica Tomaszów Maz. – LKS Radzice 3:0 (1:0)
📝 Cieluch – T. Wrzosek, Gruszczyński, M. Wrzosek, Barski, Kopytowski (55 Konrad Cieślik), Karol Cieślik (70 Wujek), Sadzikowski (63 Bartosz Barul), Kuleta (50 Jaworski), Stępień (56 Tomasz Pecyna), Osiński (77 Dawid Barul)
🔃 Marszałek

🏆 XX kolejka kl. „A”:
LKS Radzice – LUKS Mroczków-Dzielna 4:3 (0:3)
⚽ Kopytowski 2, Jaworski, Karol Cieślik
📝 Pawul – T. Wrzosek, Orłowski, Kopytowski, Barski, Jaworski, Wujek (55 Miązek), Konrad Cieślik (55 Tomasz Pecyna), Bartosz Barul (55 Karol Cieślik), Stępień (55 M. Wrzosek), Lipiński (85 Gapys)
🔃 Dawid Barul, Gruszczyński

Kolejny mecz Radzic w Mniszkowie z LKSem, 30 maja w Niedzielę o godz. 11.00.

Klasa A grupa V

LpNazwaMPB+B-ZRP
1IKS Inowłódz163642211132
2LKS Mniszków163243201024
3LKS Radzice163137281015
4LKS Luciąża Przygłów16305228934
5Kasztelan Żarnów16304723934
6RKS Rzeczyca16274033835
7Pilica Tomaszów16233435727
8LKS Wola Wola Chojnata16214049709
9Relax Czerniewice16193841619
10LUKS Mroczków-Dzielna161648555110
11Błysk Aleksandrów161331484111
12Białka Biała Rawska1609800016
Tabela po 16 kolejkach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.