radzice
Kategorie:

LKS Radzice odłączył się od walki o okręgówkę. 0:3 z Mniszkowem

Avatar
Opublikowane przez redaktor

🏆 XII kolejka kl. „A”:
LKS Mniszków – LKS Radzice 3:0
📝 Pawul – T. Wrzosek, Kopytowski, Barski, Wujek (55 M. Wrzosek), Gruszczyński (55 Miązek), Stępień (46 B. Barul), Karol Cieślik (75 Gapys), Lipiński (75 Marszałek), Jaworski (65 T. Pecyna)

Kolejka 12
IKS Inowłódz5:2LUKS Mroczków-Dzielna
LKS Mniszków3:0LKS Radzice
RKS Rzeczyca3:3Relax Czerniewice
Białka Biała Rawska0:4Błysk Aleksandrów
Kasztelan Żarnów10:2LKS Wola Wola Chojnata
Pilica Tomaszów2:3LKS Luciąża Przygłów
Zestaw wyników 12 kolejki

Klasa A grupa V

LpNazwaMPB+B-ZRP
1IKS Inowłódz173947231232
2LKS Mniszków173546201124
3LKS Luciąża Przygłów173355301034
4Kasztelan Żarnów173357251034
5LKS Radzice173137311016
6RKS Rzeczyca17284336845
7Pilica Tomaszów17233638728
8LKS Wola Wola Chojnata172142597010
9Relax Czerniewice17204144629
10Błysk Aleksandrów171635485111
11LUKS Mroczków-Dzielna171650605111
12Białka Biała Rawska1709840017
Aktualna tabela

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.