Moja Gmina Kocha Sport * Moja Głowa Kipi Sportem * MGKS Drzewica * LKS Radzice * Football Raporter * Football Media Manager – Marcin Będkowski
Moja Gmina Kocha Sport * Moja Głowa Kipi Sportem * MGKS Drzewica * LKS Radzice * Football Raporter * Football Media Manager – Marcin Będkowski

LKS Radzice przegrał na zakończenie rundy

Kasztelan Żarnów pogromcą Radzic

Mistrz Jesieni LKS Radzice zaskoczył w ostatniej kolejce rundy swoich kibiców. Choć Kasztelan Żarnów miał na koncie zaledwie 12 punktów w porównaniu do 28 punktów Radzic, to rozegrał spotkanie na solidnym poziomie. Tego nie da się powiedzieć o podopiecznych trenera Grzegorza Łopaty. Przegrali to spotkanie 0:2, tracąc po jednej bramce w pierwszej i drugiej połowie. Gola na 1:0 zdobył Jarosław Baran, który niedawno jeszcze występował w Radzicach, a wcześniej także w MGKSie Drzewica. Tym razem w wygranej nie pomogła Radzicom nawet silna kadra i siedmiu rezerwowych.

🏆 XI kolejka kl. „A”:
Kasztelan Żarnów – LKS Radzice 2:0 (0:0)
📝 Cieluch – Wrzosek, Tomasz Pecyna, Gruszczyński, Osiński (83 Marszałek), Orłowski (70 Wujek), Karol Cieślik (80 Miązek), Jaworski (88 Dawid Barul), Konrad Cieślik (85 Mastalerek), Lipiński (80 Gapys), Kopytowski (70 Bartosz Barul)

KOLEJKA 11
LUKS Mroczków-Dzielna4:5Błysk Aleksandrów
Białka Biała Rawska1:5LKS Wola Wola Chojnata
Pilica Tomaszów0:6IKS Inowłódz
LKS Mniszków4:0Relax Czerniewice
Kasztelan Żarnów2:0LKS Radzice
LKS Luciąża Przygłów0:0RKS Rzeczyca
Zestaw wyników 11 kolejki

KLASA A GRUPA V

LpNazwaMPB+B-ZRP
1LKS Radzice11283015911
2IKS Inowłódz11263112821
3LKS Mniszków11232810722
4LKS Luciąża Przygłów11183418533
5Pilica Tomaszów11172627524
6Kasztelan Żarnów11152522434
7RKS Rzeczyca10142623424
8LUKS Mroczków-Dzielna11134031416
9LKS Wola Wola Chojnata11122738407
10Relax Czerniewice11102031317
11Błysk Aleksandrów10102027316
12Białka Biała Rawska1107600011
Tabela po 11 kolejkach