Tak po wygranych cieszą się nasi zawodnicy
Kategorie:

3 ostatnie mecze: 2 porażki i zwycięski pogrom

Avatar
Opublikowane przez redaktor

🏆 XXVII kolejka kl. „O”:
Stal Niewiadów – MGKS Drzewica 4:2 (1:1)
⚽ Kacper Listkiewicz, Szymon Rafalski
📝 Tąder – Sarwa, Starus, Rafalski, Matyja, Miązek, Świąder, Woźniak, Grzybek (68 Pecyna), Listkiewicz (68 Wiktorowicz), Ruta (80 Stobieniecki)
🔃 Wasilewski, A. Kucharczyk, J. Kucharczyk, Jędrzejczak

🏆 XXVIII kolejka kl. „O”:
MGKS Drzewica – Omega II Kleszczów 0:1 (0:0)
📝 Tąder – Sarwa, Starus, Rafalski (46 Stobieniecki), Matyja, Miązek, Wasilewski, Grzybek, Listkiewicz (46 Świąder), Ruta, Wiktorowicz (75 Pecyna)
🔃 A. Kucharczyk, J. Kucharczyk, Jędrzejczak

🏆 XXIX kolejka kl. „O”:
LUKS Gomunice – MGKS Drzewica 0:12 (0:6)
⚽ Hubert Wiktorowicz 5, Sebastian Miązek 2, Łukasz Grzybek 2, Kacper Listkiewicz, Wojciech Ruta, Adam Woźniak
📝 Tąder (46 J. Kucharczyk) – Starus (46 Wasilewski), Sarwa (69 A. Kucharczyk), Ruta, Miązek, Matyja, Woźniak, Wiktorowicz (67 Gulej), Listkiewicz (57 Pecyna), Grzybek, Świąder (57 Wasilewski)

Kolejny mecz MGKSu w Drzewicy, 29 maja w sobotę o godz. 17.00 przeciwko Szczerbcowi Wolbórz.

LpNazwaMPB+B-ZRP
1MGKS Drzewica245180301635
2KS Paradyż234962431544
3PGE GKS II Bełchatów234881281535
4LKS Lubochnia244261301338
5Włókniarz Moszczenica244266581338
6Stal Niewiadów243956361239
7Pilica Przedbórz233951411238
8KS Niedośpielin233962281166
9Start Lgota Wielka233636411139
10Szczerbiec Wolbórz233646371067
11Astoria Szczerców243248459510
12Polonia Gorzędów2432304310212
13Omega II Kleszczów233039439311
14Olimpia Wola Załężna242236726414
15Świt Kamieńsk241824545316
16LUKS Gomunice2399833020
17Grabka Grabica24923983021
Aktualna tabela


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.