Remis 3:3 w towarzyskim meczu z Odrzywołem

Pierwszy raz od dłuższego czasu, zmierzyliśmy się z drużyną Blasku z pobliskiego Odrzywołu, remisując na boisku gości 3:3. Poprzednie takie starcia miały miejsce 3 dekady temu jeszcze w rozgrywkach radomskiego związku piłki nożnej.

Do przerwy prowadziliśmy 3:0, po dwóch bramkach Łukasza Grzybka oraz trafieniu Przemka Ścierskiego. W drugiej połowie poza oszczędzanymi graczami pierwszego wyboru wystąpiło sporo młodzieży, która nie zdążyła utrzymać korzystnego wyniku.

🏆 III mecz towarzyski przed sezonem 2020/2021
Blask Odrzywół – MGKS Drzewica 3:3 (0:3)
⚽ Łukasz Grzybek 2, Przemysław Ścierski
📝 Tąder – Kaczmarek, Rafalski, Starus, Sadzikowski, Miązek, Matyja, Ścierski, Sarwa, Grzybek, Ruta
🔃 na zmiany weszli: Jędrzejczak, A. Kucharczyk, J. Kuchaczyk, Stobieniecki, Woźniak, zawodnik testowany, Listkiewicz, Wasilewski

Następny weekend będzie dla MGKSu intensywny. W sobotę sparing z Sokołem Przytyk (o miejscu i godzinie poinformujemy).

W Niedzielę o godz. 17.00 w Białaczowie rozegrany zostanie natomiast mecz I rundy Pucharu Polski na szczeblu ŁZPN, z miejscowym LKSem.