R. 2004: ŁKS silniejszy w Łodzi

W IV kolejce I ligi wojewódzkiej C1 Trampkarz drużynie Mariusza Wrzoska nie udało się przełamać. Tym razem silniejsza okazała się drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego, dwukrotnych Mistrzów Polski. Bramka na 0:1 padła już w 2 minucie, a następnie gospodarze narzucili agresywny i ofensywny styl, niemal cały czas przebywając na naszej połowie. Niejednokrotnie jednak udało się stworzyć akcje, po których zawodnicy ŁKSu uciekali się do fauli, a swoje okazje mieli Bartosz Barul i Łukasz Pawul. Przyznać należy, iż o straconych bramkach zadecydowały błędy indywidualne, gdyż cała drużyna wykonała bardzo dużą pracę. Szczególną frustrację przeżywali trenerzy  zawodników ŁKSu, dziwiąc się iż przez 20 minut drugiej połowy ich podopieczni nie zdobyli gola, a i dopuszczając się do fauli skutkującymi karami. Dopiero ostatnie 15 minut spowodowało podniesienie wyniku do 9:0. Poniżej prezentujemy również materiały z fanpage’a drużyny z Łodzi, na której widnieją zdjęcia i pochwały dla zawodników MGKSu.