XVI HToPB: Wyniki fazy grupowej


Poniżej prezentujemy wyniki I fazy XVI Halowego Turnieju o Puchar Burmistrza Gminy i Miasto Drzewica, która odbyła się 18 lutego na hali przy SP im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy.
Barwy MGKSu reprezentowała młodzież złożona z Juniorów i ich bliskich: Karol Czyżewski z bratem Jackiem, Karol Białek, Łukasz Niedziałkowski, Jakub Bandurski, Kacper Kumur, Jakub Orłowski, Mikołaj Nowak oraz Maciej Pielas.
grupa I
Malwa Opoczno – Feniks Opoczno 0:2
LKS Międzybórz – Europa 2000 2:4
Malwa Opoczno – LKS Międzybórz 0:1
Feniks Opoczno – Europa 2000 1:4
Malwa Opoczno – Europa 2000 0:6
LKS Międzybórz – Feniks Opoczno 0:0
Baraż: LKS Międzybórz – Feniks Opoczno 2:0
grupa II
MGKS Drzewica – Opoczno Team 0:2
Leoś Team Krzczonów – Atom Januszewice Junior 2:0
MGKS Drzewica – Leoś Team Krzczonów 0:4
Opoczno Team – Atom Januszewice Junior 0:1
MKGS Drzewica – Atom Januszewice Junior 0:1
Leoś Team Krzczonów – Opoczno Team 4:1
grupa III
PCKZiU MROCZKÓW – EXPRES Przysucha 0:1
LKS Mroczków – Sobawiny II 1:3
PCKZiU Mroczków – LKS Mroczków 2:1
EXPRES Przysucha – Sobawiny II 4:0
PCKZiU MROCZKÓW – Sobawiny II 3:1
EXPRES Przysucha – LKS Mroczków 2:1

M

Drużyna

P

B

Drużyna

P

B

Drużyna

P

B

Grupa I

Grupa II

Grupa III

1.

Europa 2000

9

14:3

Leoś Team Krzczonów

9

10:1

Expres Przysucha

9

7:1

2.

LKS Międzybórz

4

3:4

Atom Januszewice Junior

6

2:2

PCKZiU Mroczków

6

5:3

3.

Feniks Opoczno

4

3:4

Opoczno Team

3

3:5

Sobawiny II

3

4:8

4.

Malwa Opoczno

0

0:9

MGKS Drzewica

0

0:7

LKS Mroczków

0

3:7

grupa IV
Leśnik STAN-BUD Sitowa – Wincentynów 0:0
Sobawiny I – Młodzik Team 2:2
Leśnik STAN-BUD Sitowa – Sobawiny I 3:0
Wincentynów – Młodzik Team 0:1
Leśnik STAN-BUD Sitowa – Młodzik Team 0:0
Sobawiny I – Wincentynów 1:2

grupa V
La_Masia – Szacunek – Gasterm Drzewica 0:2
Orzeł Team – Zdrapki 0:1
La_Masia – Orzeł Team 3:4
Szacunek – Gasterm Drzewica – Zdrapki 2:2
La_Masia – Zdrapki 2:1
Orzeł Team – Szacunek – Gasterm Drzewica 2:1

grupa VI
Popis Opoczno – KS Krzczonów 1:0
LKS Białaczów – Verkatto 2:0
Popis Opoczno – LKS Białaczów 0:2
KS Krzczonów – Verkatto 2:0
Popis Opoczno – Verkatto 3:0
KS Krzczonów – LKS Białaczów 1:1

M

Drużyna

P

B

Drużyna

P

B

Drużyna

P

B

Grupa IV

Grupa V

Grupa VI

1.

Leśnik Sitowa

5

3:0

Orzeł Team

6

6:5

LKS Białaczów

7

5:1

2.

Młodzik Team

5

3:2

Szacunek-Gasterm Drzewica

4

5:4

Popis Opoczno

6

4:2

3.

Wincentynów

4

2:2

Zdrapki

4

4:4

KS Krzczonów

4

3:2

4.

Sobawiny I

1

3:7

La_Masia

3

5:7

Verkatto

0

0:7