[GALERIA] Wygrana Juniorów z WOYem 2002


Deklasacja. Takim słowem można określić przebieg meczu i wynik, pomiędzy naszą drużyną, a rok młodszymi zawodnikami z Bukowca Opoczyńskiego. Mecz zakończył się wynikiem 7:0. Po dwóch z rzędu porażkach z drużynami z rocznika 2000: 2:3 ze Stradomiem Częstochowa i 1:4 z Blaskiem Odrzywół, podopieczni Karola Podogrockiego mogła wreszcie zejść z boiska w dobrych nastrojach.
Od pierwszego gwizdka, nasi zawodnicy dominowali i chcieli pokazać się z dobrej strony. Jedenastu, testowanych często na różnych nowych dla siebie pozycjach zawodników spisało się bardzo dobrze, i już do przerwy prowadzili 3:0, a w II połowie praktycznie zadomowili się na połowie WOYa. Bramkarz Maciej Łaski zaledwie dwukrotnie musiał interweniować z większym wysiłkiem. Niezwykle pewna w dzisiejszym meczu była formacja obronna, płynnie ustawiająca się pod grę przeciwnika i dzięki sile i szybkości łatwo wyłuskująca im piłki, przy wsparciu pomocników. Swoją uniwersalnością popisał się Jakub Bandurski – gdyż gra na pozycji nr 11 była dla niego równie łatwa co na pozycji nr 1. Gdyby zawodnicy w kilkunastu podbramkowych sytuacjach mieli więcej precyzji, wynik z pewnością mógłby wynieść minimum 10:0. Budujące jest, że jedenastu naszych zawodników dzielnie wytrzymało trud 80 minutowego meczu przeciwko 18 przyjezdnym z Bukowca.
W przyszłą sobotę o 11.00 nasza drużyna stoczy pierwszy mecz o punkty w rundzie wiosennej, a podejmie pobliskich rywali – LUKS Mroczków-Dzielna.
Dziś nasza drużyna wystąpiła w składzie:
Łaski – Osiński, Czyżewski, Nowak, Gawęda, Orłowski, Trzeźwiński, Bednarczyk, Chałubiński, Bandurski, Kumur
Trener: Karol Podogrocki

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.